Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fiúm szegény, én pedig gazdag?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúm szegény, én pedig gazdag?

Figyelt kérdés

Helló mindenkinek! A helyzet a következő: Párommal együtt vagyunk már régóta, én 20 éves vagyok, ő pedig 24. Lassan szeretnénk komolyabbra fordítani a kapcsolatunkat, és egy kicsit elbizonytalanodtam. Az én családom nagyon gazdag, jó körülményekhez vagyok szokva, bár ezzel sosem szerettem kérkedni. A párom családja elég szegénykesen él, de jóravaló, tisztességes emberek. Tudom, hogy a mai világban a társadalmi különbségek nem annyira számítanak, de mi egy régimódi faluban élünk és sajnos ez itt még szokás, és ha akarom, ha nem, ez belém is "bele van nevelve". (A férfi gazdagabb,a férfinak kell venni a házat,eltartani a nőt,stb).

Szeretnénk összeköltözni, de a párom sajnos nem tudott venni házat, semmi férre tett pénze nincs, így az én pénzemből vettük meg és újítottuk fel. Az én autómmal jár mindenhova, stb, szóval olyan, mintha megcserélődtek volna a szerepek. Emelett az is zavar, hogy a nővérem egy híres focista felesége, gyönyörű új ház, luxuskocsi, mindent megvehetnek maguknak, illetve a sógornőjelöltemék is úsznak a pénzben, ő egy nagyon gazdag férfihez ment hozzá, így kilábalt a szegénységből. Zavar, hogy nekik ez fiatalon mind megadatott, nekünk pedig talán soha sem lehet, illetve attól is tartok, hogy majd a gyerekeink a fejünkhöz vágják, hogy az unokatestvérek miért élhetnek másképp...

A párom nagyon nagyon szeret engem, kedves, figyelmes, rengeteget dolgozik értünk, és amikor volt rajtam +25kg, akkor sem lépett le. Ezt régebbi kapcsolataimról nem mondhatom el. Én néha azt érzem, hogy akár egy kunyhóban is élnék vele, csak együtt legyünk, de néha elbizonytalanodok, leginkább a környezetünk láttán és kicsit irígy leszek rájuk.

Egyébként anyósjelöltemet nem szeretem, úgy kezeli a páromat, mint egy 2 éves gyereket és mindenbe beleszól.

Nos, ez a nyers igazság. Soha nem mondtam el ezt senkinek, magamnak is nehéz bevallanom, hogy így érzek.

Kinek mi a véleménye erről?



2017. jan. 23. 22:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Jó kis trollkérdés, csak nem itt és nem most. :D
2017. jan. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha a problémám nem tűnik valósnak, pedig sajnos valódi. Őszintén, nem számítottam rá, hogy valakiből ilyen reakciót vállt ki a kérdésem, pedig nekem ahhoz is nagy erő kellett, hogy bevaljam magamnak ezeket a dolgokat..
2017. jan. 23. 22:43
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

jaj, ne már!

Értem én hogy troll vagy.

Írsz egy kérdést, amiben azt hiszed összetudod ugrasztani a lúzer fiúkat a gazdag pasikat kereső nőkkel.

Szerintem ehhez kicsit jobban meg kellene erőltetni magad!

Fuss neki még egyszer, hátha összejön!

2017. jan. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

"A férfi gazdagabb,a férfinak kell venni a házat,eltartani a nőt,stb"


:D :D :D

2017. jan. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon gyenge kérdés.

Erre még a többi troll sem fog felfigyelni!

2017. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu/troll kérdés! Akkor pedig, csak annyi, hogyha szeretnéd, eszedbe sem jutna ilyesmi vagy kiírni ide.
2017. jan. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Esküszöm, hogy ez nem kamu....
2017. jan. 23. 22:46
 8/22 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Köszönöm a normális választ! Én úgy érzem, hogy szeretem a párom...

2017. jan. 23. 22:47
 9/22 anonim ***** válasza:
73%

„vállt”

„valjam”

Kamus gyökhuszár.

2017. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy voltam "gazdag" volt gazdag pasimm is aki azt hitte csak mert peénzecvan megvehet, mindent megengedhet magának.

Most olyan párom van aki bár materiálisan "szegény" de annál gazdagabb empátiában és emberileg messze különb bárkinél. Imád és igy vagyok neki tökéletes -soha senkiért nem cserélném el mert ez az amit pénzért soha nem kapsz meg. Neked kell tudnod mi a fontosabb a csilivili vagy aki emberségből jeles....

2017. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!