Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a teendő ha átalakult a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ha átalakult a barátnőm, és nem tudom eldönteni, tetszik-e nekem az új nő vagy nem?

Figyelt kérdés

Szóval régen nagyon vad, vagány lány volt, ezt nagyon szerettem benne, hogy kemény, bár sokszor túl vad volt nekem. Most is megmaradt pimasznak meg kissé vadócnak, de újabban olyanokat csinál, hogy romantikus filmeket néz orrba-szájba, az ágyban eddig mindig dominálást kért, most meg hosszú előjátékot, szerelmeskedő szeretkezést. Olyanokra céloz hogy nyissam ki neki a kocsi ajtaját, meg adjak neki virágot. (Bevallom virágot még sosem kapott tőlem, pedig több mint egy éve járunk. De már tervben volt egy ideje hogy majd egy alkalomra kap. Pl. most Valentin napra, vagy majd a nőnapra vagy évfordulónkra.) De van előnye is a dolognak, csitultabb az általános hangulat köztünk, mondjuk sosem volt rossz a viszony, viharosnak sem mondanám, de azért folyton voltak súrlódások, most kevesebb. Bújós eddig is volt, csak most másképpen.

Hát, azért elég sokat változott. De vannak benne rossz dolgok, pl. vannak dolgok amikre régebben keménykedéssel reagált, most azonban inkább megsértődik.


2017. jan. 23. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Belédszeretett. Ha te ezt nem viszonzod, akkor ne hülyítsd.
2017. jan. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
68%

Igazából ezt itt senki sem fogja tudni el dönteni, csak te magad.

Persze pár jó tanáccsal meg tudunk álldani...

Én annyit tudok ehhez hozzá fűzni, hogy mindenki változik, a te barátnőd elég nagyot változott ami nem hiszem, hogy akkora baj volna sőt...

Itt azt is meg lehet kérdezni hogy a változásának van e oka?!

De ehhez nem kell ok.

Beszélj vele, ha úgy érzed nem jó neked az új énje vagy csak pár új dolga.

Remélem tudtam segíteni valamit.

2017. jan. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Kinőtte a vadócságot.
2017. jan. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Beleédszeretett, ezzért kell neki sokkal több érzelem

N

2017. jan. 24. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

Szeretné magát nőnek érezni melletted, amit most valahogy nem tud.

Ezért szeretné a több gyengédséget, a virágokat és a többit.

Érezni akarja, hogy nőként nézel rá, és jelent neked valamit.


Ha te ezt nem tudod elfogadni, akkor veled vannak gondok.


Add meg, amire vágyik, legyél egy kicsit romantikusabb, nyisd ki neki az ajtót, lepd meg virággal, gyújts neki gyertyát mellett, ha szeretkeztek, bókolj, és ne attól akarj csak férfi lenni, hogy az ágyban vagy domináns.

Idővel helyre fog billenni az egyensúly, és kapsz egy csajt valahol a kettő között: újra magabiztos lesz, vadóc, kevésbé sértődékeny, de higgadtabb, bújósabb, és kiegyensúlyozottabb.

2017. jan. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!