Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire normalis hogy 2talalk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normalis hogy 2talalka utan ezt erzem. Neki is rossz vagy csak nekem? Merre tovabb?

Figyelt kérdés

Az egyik srac ismerosom kulfoldon el es dolgozik.

Hetek ota dumalunk uzenetben es most hazajott par napra.

Felvetette hogy talalkozhatnank.

Bevallom, nem sok remenyt fuztem az egeszhez.

Gondoltam oke haveri tali...es lazan kezelem majd.

Aha persze :D

Mar 3napja itthon van es minden nap talalkoztunk tobb orara. Dumaltunk...hulyultunk..mindenrol nyiltan beszelgettunk. Total feloldodtunk.

Nagyon tetszik nekem...es erzem hogy en is neki.

Holnap azonban visszautazik :(.


Nem tortent koztunk semmi, de tegnap amikor hajnalban MEG(!!!) (igen ennyire hosszura nyult a tali :) ) szoval hajnalban meg a Dunaparton setaltunk oszinten elmondta ezeket:

" Ha ezt ami mondok visszamondod valakinek neked veged... De nem akarok visszamenni... Nem ereztem ezt regen..de VALAMIERT maradnek most..."

Raneztem es lattam a szemeben a felelmet a maganyt es azt hogy vivodik.

Teljesen megnyilt nekem.


Amikor ram nez...leirhatatlan erzes.

Nem vagyok tini.

Megeltem egy s mast.

De ez fura...

Amikor a szemembe nez ellazulok...osszeszukul a gyomrom es ugyerzem szabad vagyok... Nincs holnap csak a pillanat.. Nem gondolkodok csak elveszek benne... Nem felek mert biztonsagot ad...nem gondolok masra csak arra amit megelek...nem kattogok a jovon csak elvezem hogy velem van...nem akarom hogy vege legyen csak ujra es ujra bele akarok nezni a szemebe...erezni akarom az illatat hogy mellettem ul a kocsiban...hogy nincs semmi csak az egyutt toltott ido es az atautozott ejszakai varos Vele...nincsenek hatarok...nincsenek akadalyok...nincsen semmi csak az erzes hogy nekem ez kell. O. Az elmeny. Az erzes.

Most ezeket sirva irtam le.

Total hulye vagyok :)


Tegnap 6orat toltott velem es miattam passzolta a haverjait is mondvan: velem akar lenni.


Ma mar teljesen bekattantam hogy holnap visszarepul... Tobbszor elsirtam magam.

S bar ma is talalkozunk nagyon felek es ugyerzem a szivem fele meg fog halni.


Kell es erzem hogy O is szenved.


Mennyire normalis ez?

O neki is nehez lehet?


2017. jan. 24. 13:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Uuu ezt olyan jolesett kiirni magambol!

Most is omlik a konnyem

2017. jan. 24. 13:39
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

Köszönjük Emese, hogy ezt megosztottad velünk...


Ma éjszaka sem fekszem már le haszontalanul...

2017. jan. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%

" Ha ezt ami mondok visszamondod valakinek neked veged..."


???????


Ha egy férfi nekem bármilyen okból komolyan azt mondja, hogy "ha ezt vagy azt teszed (vagy nem teszed), akkor véged", én menekülnék.


Nem tudom, mennyi idős vagy, de azt látom, hogy elég "kamaszosan" belehabarodtál három romantikus nap alatt ebbe a pasiba, de hidd el, ez még édeskevés. Néhány romantikus találkozó, és abba hitbe ringatod magad, hogy ha együtt lennétek, akkor ez állandóan ilyen szép lenne.

2017. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

Teszem hozzá, nem azért vagyok szkeptikus kicsit ezzel a nagy érzelemmel, mert én nem élek meg ilyesmit. Lassan 8 éve vagyok szerelmes a páromba és tudom, milyen érzés.


De azért használd kicsit az eszed is...!

2017. jan. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Már tettél fel a múlt héten kérdést,ugye?

Hogy a srác angliaban él és dolgozik,és ez csak egy haveri tali lesz,ugye?

Ez az előzmény?

2017. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Ha ezt ami mondok visszamondod valakinek neked veged"


Nálam ez biztosítékot ver, az ilyennél mondanám azt, hogy viszlát.

2017. jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jaj de örülünk, kedves Bumeráng Kérdező, hogy megtaláltad az újabb áldozatot, akinek tönkreheted az életét aztán azonnal jöttél is ide, hogy megosztasd velünk is. Egy újabb saga kezdete, úgy látom..


(Itt van pár előző kérdés, még az exéről, jegyezzétek meg ezt a stílust, mert naponta jönnek majd a csodás kérdései..)


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-apo..


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szakit..


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyutt..


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szakit..

2017. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 tooHandsome ***** válasza:

7# Szerintem az a durva, hogy minden általad belinkelt -én aztán el nem olvasok ennyit- kérdés alá beirkáltad ugyan ezt és további kérdéseket linkeltél egyfajta "kérdés inception" -t teremtve ezáltal. Nem tudom mi a durva az, hogy te már ennyi ideje követed figyelemmel a kérdezőt vagy az, hogy a csaj mindent kiír ide.


De egyébként 100% hogy csak itt éli ki magát, ezeket meg mind kitalálja, szóval ne foglalkozz vele :)

2017. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ezt a kerdezot en is "ismerem". Nem kell kulonosebben kovetni. Annyi ilyen szenvedost kerdest ir ki, hogy egy ido utan ket sor utan felismered az irasmodjat... sajnos.
2017. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#tooHandsome


7-es vagyok. Kizárólag munkaidőben bújom a fórumot, amikor nem nagyon van mit csinálnom (másokra várok, hogy haladhassak), de itt vagyok már jó ideje. Nem követem őt, eszemben sincs, csak ha megnyitok egy kérdés egy különösen idegesítő, visszatérő emberkétől, akkor messziről felismerem a stílusa miatt - kérdezőnk erre tök jó példa. Az előző kérdései pedig a mentett dolgok alatt vannak, 2 perc visszakeresni :)


Bár szerintem is inkább valami troll, mint egy valós személy, de attól még általában amikor belinkelem az előző kérdéseit, egy kis időre eltűnik, most is erre apellálok :D

2017. jan. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!