Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti lányok örülnétek ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lányok örülnétek ha?

Figyelt kérdés
a srác aki már két éve udvarol (nektek aki fülig szerelmes belétek de nem adtok neki esélyt mert mikor rátok ír hogy elhívjon jégkorcsolyázni hogy közelebbről is megismerkedjetek nem válaszoltok neki de azt sem tudjátok mondani hogy nem tetszel hagyj végre békén sőt néha olyan apró jeleket is küldtök miből azt gondolhatja hogy nem szabad feladni) küldene egy nagy csokor rózsát valentin napra a házatokhoz ahol éltek vagy inkább úgy lennétek vele hogy úristen tudja hol lakom virágot küld mi következik ezután? eljön szerenádot adni? itt fog egyszer állni az ajtóm előtt baltával a kezében? Nos? ja amúgy én vagyok a srác.
2017. jan. 24. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb hagyd ezt a lanyt. Nyilvanvalo, hogy szarik a fejedre. Ket kupac virag ezen nem fog valtoztatni.
2017. jan. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egy lúzer zaklatónak gondolnám, hogy két éve nem képes lekopni rólam.
2017. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

2 év sikertelen próbálkozás után sem jött le neked, hogy inkább hagyd ez a lányt?

(A jeleket csak bemeséled magadnak.)

2017. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az nem jel, hogy nem küld el a francba... Az jel, hogy nem foglalkozik veled.


Ha jel lenne, hogy nem küld el a francba, akkor a nők 99%-a jelez éppen nekem, hogy mozduljak rá.


Az jelnek számít, hogy felhív, hogy rádír, hogy próbálja minél hosszabbra nyújtani veled a beszélgetést, és az is jel, hogy két év udvarlás után már együtt vagytok... Az, hogy nem vagytok együtt... az is jel. Még hozzá, hogy húzz el.


A pozitív jeleket csak bemeséled magadnak.

2017. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben nem.Nekem úgy tűnik,hogy a csaj nem akar tőled semmit.
2017. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja, rohadtul örülnék, hogy 2 éve nem sikerül lekopnia rólam egy idiótának, aki nem veszi a lapot, hogy nem akarok tőle semmit :D

Ember, kezdj magaddal valamit és hagyd abba a kombinálást, mert a lánynak eddig sem kellettél és ezután sem fogsz kelleni.

2017. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Szerintem itt a lány is, így inkább hagyd békén...

2017. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most fújj visszavonulót ugyértem pl facen ismerősök vagytok töröld le ne irkàlj rà ne foglalkozz vele!Ha egy nő akar valamit akkor keres a többi kifogás !Am sztem is leszar !A legjobb bosszú ha becsajozol és làtja majd ha összefuttok valahol hogy boldog vagy egy màsik nő oldalàn aki törődik veled!
2017. jan. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez baromi ijesztő. Ha eddig nem tettem volna meg, most azonnal tiltanálak törölnélek, és ha mégegyszer ilyesmit tennél még távoltartásit is kérnék. Az ilyen fazonok szoktak bekattanni egy idő után, akik nem tudják elfogadni a visszautasítást...
2017. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az embernek bőven elég egy pár papucs, amelyik nem beszél és nem rinyál.
2017. jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!