Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 40-45 éves nőtlen, gyermektele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-45 éves nőtlen, gyermektelen férfi milyen korosztályú nőt kereshet párkapcsolat céljára?

Figyelt kérdés
2017. febr. 7. 14:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
35-40.
2017. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
18-60ig.
2017. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
Egyetértek az előzővel. 36 N :)
2017. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Az nagy előny,hogy nincs gyerek.Fiatalt is.
2017. febr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Bárkit kereshetsz.
2017. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Most végigfuttattam a fejemben az általam ismert 40-45 év közötti nőtlen, gyermektelen férfiakat...

-Van köztük olyan, aki semmilyen korú nő számára nem potenciális társ, mert még nem igazán nőtt fel (az anyjával él, önállótlan, stb.), vagy egyáltalán nem tud ismerkedni, és a családalapításnak csak az álmaiban van realitása. (Egy ismerősöm 40-45 éves korában még bőszen hajtogatta, hogy lesz majd családja, de már 50 is elmúlt és még barátnője sincs azóta se.)

-Van köztük olyan, aki 40 évesen éli világát, huszonéves lányokat szed fel, de esze ágában sincs családot alapítani. Azért nincs családja, mert nem is akar.

-Van (volt) köztük olyan, aki vágyott családra, csak nem találta meg az igazit korábban. Ők kivétel nélkül korukbeli nővel alapítottak családot. Nem tudom, hogy kerestek-e más korosztályban is, csak nem jött össze, de a gyakorlatban a 35-40 éves korosztályban találtak párt.

2017. febr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
35-55.
2017. febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Saját példa...39 évesen nősültem, 41évesen elváltam, gyerek nuku. Utána két lányt ismertem meg 38, ill.32 évesek voltak. A fiatalabbnak nem voltak azonosak a céljai.A másikkal összejöttem 2 éve, már van egy csodás kisfiunk...
2017. febr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mi az értékrendje, mik az elvárásai, mennyire komoly, stb.

Azt is el tudom képzelni hogy fiatal dekoratív pipiket keres.

Ahogy azt is hogy komoly, kevésbé dekoratív de érett gondolkodású nőt keres a saját korosztályából.

2017. febr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
De lehet hogy egy dekorativ idosebb not talal vegul meg. Vagy egy kevesbe dekorativ de fiatal csirket akit abajgatni kell, a jatszmazasaiba bele menni es a hisztiket elviselni. Ez a csavo erettsegetol fugg. Ha o is erettlen akkor valoszinuleg a fiatalabb korosztalyban keresgel hisz nem tud mit jezdeni egy olyan novel aki mar komolyabban gondolja. De ha nem akar allando dramat talan erettebbet keres hisz ő maga is az.
2017. febr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!