Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha olyasvalakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha olyasvalakibe lettem szerelmes akinek van kapcsolata?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy szerelmes vagyok. Nagyon megtetszett nekem egy lány, akinek mind a külseje, mind az értelme felhívta a figyelmemet a munkahelyen.


Elkezdtünk beszélgetni és úgy vettem észre a jelekből, hogy én is tetszem neki. Aztán bejelölt facebook-on, én visszaigazoltam és akkor láttam meg, hogy már kapcsolatban van, de legalább 5 éve.


Nagyon elkeseredtem, aztán kb egy hete átgondoltam a dolgot és arra a következtetésre jutottam, hogy ő boldog lehet a kapcsolatában.


Mit tegyek? Fújjak visszavonulót? Végül is én sem örülnék, ha valaki más nyomulna az én páromra.


Most azt kezdtem el csinálni, hogy nem veszek róla tudomást. Nem kérdezgetek tőle/róla semmit. Persze bunkó nem vagyok, tehát köszönök, meg segítek, ha arról van szó csak próbálom csökkenteni az "érintkezést", mert most eg kicsit "szenvedek".


Mi ilyenkor helyes viselkedés? Mit tanácsoltok?



2017. febr. 18. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Több jelet nem adnék a helyedben. Több éves kapcsolatban van és te is arra a következtetésre jutottál, hogy valószínűleg boldog, akkor nincs miről beszélni.
2017. febr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Aztán vannak jelek, valóban boldog-e a kapcsolatában.

Ha ő kezdeményezi a bejelölést, akkor....nem is tudom.

Van egy régi mondás, csak az a nő nem foglalt....

2017. febr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, mint a pasija!
2017. febr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs esetleg arra esély, hogy elnyerd a barátságát? Szerintem erre törekedj, mert ha ezt sikerül elérned, lehet, hogy benne is elindul majd valami több. Alakulhat úgy, hogy a barátjával összevesznek, és csak Te leszel majd ott neki, hogy megvigasztald. Bármennyire is fájó, de a barátsággal is be kell érni olykor(sokkal értékesebb dolog, mint a szerelem), és abból még akármi is lehet később. Sok szerelem barátságból szövődik. Hosszú kapcsolatoknál már nem biztos, hogy minden stimmel, a mézesmázos felszínt kicsit megkapargatva ezt az ember észreveszi. Ilyen jelek vannak ennél a lánynál is, a 2. bekezdésben leírt dolgok. Szóval tudom, hogy nehéz, de legyél a barátja, de ezért mindent tegyél meg.
2017. febr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha igazán szereted, harcolj érte. Ez nem azt jelenti, hogy elveszed a párjától, hanem ő dönt, kivel akar lenni.

Nyilván nem örül a párja, de hát te a lányba vagy szerelmes, nem a párja érdekel. Lehet ezt nyíltan és tisztességesen is csinálni.

Derítsd ki, tényleg tetszel-e neki, jól értelmezted-e a jeleket.

2017. febr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Férkőzz a bizalmába és először csak légy szimpatikus neki utána finoman próbálkozz be nála(hívd el randira). Van rá esély,hogy otthagyja miattad a párját.A becsületes nőknél ki kell várni,hogy otthagyja a párját mintha az ő döntése lett volna nem ismeri be magának,hogy te is közrejátszottál ebben. Volt akinél fél évig próbálkoztam és végül beadta a derekát.
2017. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok egy pasival és nem tudom mit tegyek.
2017. febr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben van. Lépek az ügy érdekében.
2017. febr. 18. 12:32
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenkinek kösz.
2017. febr. 18. 12:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon komolyan lebeszélnélek róla. Én egy házasságot "robbantottam szét" régen, amiben gyerek is volt... Most, 13 év után verem a fejem a falba, mert mint kiderült, örül neki, hogy kiszabadult... és soha esze ágában sem volt újra házasodni és gyereket vállalni. Én meg vicsorgok, mint zsidó nő a fitymára kínomban... mert elmúlt a fiatalságom a semmiért. Tehát, azt gondold át kétszer is.
2017. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!