Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kérdéssel fordulnák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Norbert0204 kérdése:

Egy kérdéssel fordulnák hozzátok. A párom elutazott és nyugtalan vagyok ez miatt. Mindig össze kapunk a legkissebb dolgon is. Mit tegyek ez ügybe?

Figyelt kérdés
2017. márc. 10. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez így elég kevés információ.. Mennyi időre utazott el? Miért vagy nyugtalan? Min veszekedtek, min indulnak a viták, ki kezdeményezi őket?
2017. márc. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Addig is kénytelen leszel mással veszekedni, aztán majd hazajön és tudjátok folytatni.
2017. márc. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 hétre ment el ennyi időt mèg nem voltunk külön ès ezèrt esik rosszul ez az egész dolog. Èn nagyon féltem őt és ezért van hogy nèha elborul az agyam és veszekedünk.
2017. márc. 10. 15:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Már bocs, de 2 hetet röhögve fél lábon is kibír az ember, nem normális ezen szorongani. Másrészt a párod felnőtt ember, feltehetően tud magára vigyázni (azelőtt is életben volt valahogy, hogy megismert volna téged), ne bánj úgy vele, mint egy fogyatékossal - teljesen mindegy, hogy féltésből teszed, de marhára eltúlzod, de rendezd le magadban a dolgot és ne hozd fel neki, mert nem csodálom, ha kiakad rajta.

Ha újságíróként háborús zónába repült, akkor megértem az aggodalmad, ha nem hasonló a helyzet, akkor csak felfújod az egészet. Itt az ideje felnőni és önuralmat gyakorolni, ha nem akarod tönkretenni ezt a kapcsolatot még azelőtt, hogy egyáltalán hazaérne, nagyon kiábrándító a viselkedésed.

2017. márc. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!