Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van esély arra hogy kibéküljünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra hogy kibéküljünk?

Figyelt kérdés

A párom 25 éves, én pedig 20 leszek nem sokára. 4 éve vagyunk együtt.

A szakítás oka az volt,-mivel mostanában kicsivel több volt köztünk a konfliktus minden jelentéktelen kis dolgon,-így azt javasoltam hogy talán az összeköltözés még várhat, gondolva arra is hogy így már nem olyan biztos hogy a szüleim tovább tolerálnák az ötletet. Ő már önálló és egyedül él, viszont ameddig én nem vagyok anyagilag független , nem tervezek oda menni. Nem akarom eltartson. Ez a dolog pedig nem jól sült el, az ultimátum végével pedig itt hagyott...


Tegnap este átjött hogy talán dűlőre jutunk, beszélgessünk picit,azonban egy szót nem tudtunk kinyögni egymásnak. Vacsora után egy gyors zuhany és lefekvés. (Nem fürödhettem vele... és inkább nyomorgott ilyen kanapészerű vackon mint hogy velem aludjon, de arról még a lába is lelóg...) Amikor elaludt én oda akartam bújni hozzá de elküldött. Nem érdekelte hogy pityergek utána,holott fent volt mert fújtatott...


Reggel amikor megszólalt az ébresztője én fel sem akartam kelni. Hallottam ahogy öltözik. Befordultam a fal felé aztán gondoltam majd elmegy,ismeri a járást,-akkor hajolt be és adott egy puszit a hajamra,mikor pedig odanéztem a homlokomra. Én a száját elkezdtem puszilgatni,az első csóknál nem is ellenketett a másodiknál már húzódott el.

Azt mondta majd valamikor találkozunk. Ki se kísértem. (Mennie kellett)


Nem menthető ez már ugye?


2017. ápr. 14. 07:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mar irtal errol egy kerdest. Nem egymast keresitek, nem azonosak a celjaitok. O 25 evesen mar nem akar egy tinikori szintu egymashoz atjarogatos kapcsolatban elni, plane sajat otthonnal, mig te valamiert (lehet, hogy az egyeb problemaitok miatt is), meg nem tartasz ebben a szakaszban, hogy csapatkent egyutt epitsetek otthont (ebbe ugyanugy beletartozik az is, hogy lehet, hogy egyszer a baratod lenne a te "eltartottad", sosem lehet tudni manapsag mi lesz munka teren, sajnos). Jobb ezt elengedni es keresni olyat, akivel 100%-ig kozos nevezon vagytok.
2017. ápr. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Milyen makacsok vagytok mindketten, te jó ég. Látszik, hogy szeretitek egymást, de ő inkább kint alszik, te meg inkább a falhoz fordulsz, ahelyett hogy félretennétek az egótokat és kibékülnétek. Amúgy mennyi idő van még hátra az egyetemből neked? (gondolom tanulsz még) Utána összeköltöznél vele, vagy csak egy kifogás ez arra, hogy ne kelljen költözködni?
2017. ápr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Milyen kis butuska vagy kérdező ,elfogod vesziteni a te butaságod miatt.
2017. ápr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

OKJ-n vagyok, 70%-ban dolgozom de jelenleg nem kapok annyit amennyivel legalább honorálni tudnám csak azt hogy ott lehetek nála.

Egy év amíg végzek vele, utána már teljesen más a helyzet. Elhelyezkednék valahol, a további tanulmányaim meg levelezőin akkor lerakom. Szerettem volna tovább tanulni, -ami nincs is ellenére,- de nem hiszem nem szülne konfliktust az hogy nem keresek. Persze,mindig fordulhat a kocka,csak jelen helyzetben ezt nem érzem. :/

2017. ápr. 14. 09:49
 5/11 anonim válasza:

ide figyelj ülj le vele mond el neki hogy ez a bajod hogy nem akarod hogy ő tartson el . Nézd ez nem azt jelenti hogy ő tart el hanem hogy segit neked,cserébe te fözöl,mosol neki ott leszel vele ,egy idő után majd te is dolgozol stb :)

Sok nő,köztük én ilyen pasira vágyik mind a tiéd és ha igy viselkedsz akkor más élni fog a lehetőségel ,ne légy gyerek kérlek a te érdekedben :)

2017. ápr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megpróbálok vele ma beszélni, úgy is hamar végez. :) Remélem minden jól fog alakulni.
2017. ápr. 14. 09:59
 7/11 anonim válasza:

az elözö vagyok :) költözz hozzá meglátod milyen jó lesz :)

mond neki hogy szeretsz még? ha igen akkor probáljuk meg :) egy probát megér

2017. ápr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Néhány dolog átszervezésével megoldható lenne ha tényleg nem zavarja az anyagi. Nem a főzés vagy a takarítás zavarna vagy az hogy otthon teremtsünk,-próbálkozzunk,-hanem a tudatot legyőzni. :)
2017. ápr. 14. 10:08
 9/11 anonim válasza:
ezt csak pl-nak montam :) de drága milyen tudat? ha egy pasi összeakar kölktözni a barátnöjével az 90% bisztos szerelem :) ne rontsd el
2017. ápr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megpróbálok vele majd ma beszélni. Nem tudom mi lenne velem nélküle.. :)
2017. ápr. 14. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!