Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Puszi közben mennyire ér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puszi közben mennyire ér össze két ember arca?

Figyelt kérdés
A barátikörömben a hétvégén egy lány teljesen hozzám simította az arcát, oda-vissza. Kb azt tartom normálisnak, hogy a levegőbe adok puszit, ha lehet azt is kihagyom. Normális ez, hogy hozzám dörgöli az arcát vagy akar valamit?

2017. ápr. 19. 00:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem embere válogatja. Lányként én is sokszor szoktam puszi-puszival elköszönni barátnőimtől vagy esetleg rokonoktól. Teljesen másképp csinálja mindneki. Van akié nem is cuppog, csak odateszi a fejét, valakié nyálas... Tényleg mindenki másképp szokta. :)
2017. ápr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

OFF: Ne haragudj de ehhez hogy jön a "szex"?

Amúgy szerintem ez nagyban függ attól, hogy ki hogyan szokta meg, illetve milyen kapcsolat van a két ember között. Magamból kiindulva: akit szeretek, vagy közel áll hozzám, azokkal puszikor összeérintem az arcom.(család, szűkebb baráti kör) Nekem pl az furcsa, amikor csak odahajolunk egymáshoz, van köztünk 10 centi de cuppan a "puszi". Ennyiből szerintem nem lehet leszűrni, akar-e tőled valamit

2017. ápr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én azon vagy ha már puszi, akkor cuppanjon rendesen, levegőbe elég bųzis.
2017. ápr. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Fish1 ***** válasza:
Szerintem semmi jelentősége. Én pl. mindenkinek úgy adok, hogy hozzáér az arcom, a barátaimmal az ölelés is megszokott, mégse akarunk egymástól semmit.
2017. ápr. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szamomra teljesen normalis, hogy puszinal osszer az arcunk, nem is talalkoztam olyan emberrel eg, aki maskepp csinalta volna.
2017. ápr. 19. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez szocializalodas kerdese. En ha mar puszit adok azt szoktam meg hogy oda er az arcom. Nincs ebben semmi 'hisz ezt szoktam meg. Aki latvanyosan a levegobe adja nekem azon megszoktam lelodni, de elfogadom hogy neki meg ez a normalis. Svajcban vagy Franciaknal szoktam zavarba esni mert ok 3-at adnak de nem mindenki es mindig valahoy hulyen jon ki ami nevetesbe fullad. Tehat ennyit arrol hogy "mit jelent"... ezek csak szokasok.
2017. ápr. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*lepődni
2017. ápr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem az a normális, ha összeér az arcunk és össze is ölelkezünk, de volt már levegőbe puszi is. Az én környezetemben az utóbbi a nem normális.


Az oroszok sokszor az ajkaikat is összeérintik, a németek csak kezet fognak, nem puszilkodnak, míg a japánok inkább csak meghajolnak egymás előtt.

2017. ápr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A hivatalos puszi a szakirodalom szerint az, ha a két ember összeérinti az arcát és jobbról-balról cuppant egyet a levegőbe, tehát tulajdonképpen nem csókolják egymást ténylegesen arcon.

Engem csak az zavar ebben, hogy én még az unokatestvéreimnek, nagynénémnek is így köszönök. Mintha semmi szeretetteljes kapcsolat nem lenne köztünk, csak udvariasságból csinálnánk ezt.

Egy ideje kivesztek az igazi, őszinte puszik az életből.

Nekem soha nem volt olyan puszipajtás barátnőm, akivel állandóan ölelkeztem volna és még mellékhelységbe sem tudtunk egymás nélkül elmenni.

2017. ápr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nen rajongok a puszilkodásért de van amikor szinte elkerülhetetlen, olyankor a levegős módszert alkalmazom; kivéve ha a másik ittas vagy egy nyalakodós rokon: abban az esetben hozzányomom az arcom az övéhez így nem tudja összenyálazni a fél fejem.

Szóval szokás és személyes preferencia kérdése.

2017. ápr. 20. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!