Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mondtatok már ennél nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtatok már ennél nagyobb idiótaságot annak akit szerettetek?

Figyelt kérdés
Volt egy nálam 13 évvel fiatalabb lányt akit nagyon szerettem.Már hónapok óta együtt voltunk amikor meséltem neki hogy az egyik idős vadász barátomnak milyen szép fiatal barátnője van. Mire ő .hát neked is az van szép és fiatal és még okos is. Tényleg az volt "Jogász" Na erre adtam a tuti választ "Te olyan SZOKVÁNYOS vagy" S ezt fogalmam sincs honnan szedtem elő magamból,de ekkora fa..ságot még nem mondtam senkinek. Be is tette a kaput.
2017. ápr. 20. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem is tudom, életemben használtam-e emberre a szokványos kifejezést. Lehet a tudatalattid dolgozott?


Kívülállóként most elmosolyodtam.


Mindenesetre sok sikert a helyrehozatalhoz :)

2017. ápr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez már veszett fejsze nyele. Volt mégegyszer is amikor azt mondta szeret ara még nagyobb ökörséget mondtam és a mai napig úgy érzem , hogy ezt akartam mondani ,de a jelentése számomra akkor mást jelentett. Mindezt 38 évesen kb száz Nő után. Már arra is gondoltam ,hogy annyit hazudtam már nőknek ,hogy nem akartam ugyanazt mondani nehogy hazugságnak tűnjön.
2017. ápr. 20. 12:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer a volt feleségemnek mondtam egy lakodalomban: " Kicsim, itt valami rohadt kevés jó nő van, úgyhogy simán indulhatnál egy rögtönzött szépségversenyen..." ui: nem emiatt váltunk el:-))
2017. ápr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez jó!
2017. ápr. 20. 12:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Most már kíváncsivá tettél!

Mit mondtál a "szeretlek"-re?

(Bár az elsőt nehéz überelni):D

2017. ápr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kva nagy vagy ember xD
2017. ápr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt sikerült rá mondanom,hogy ez annyit sem változtat az érzéseimet mintha azt mondtad volna,hogy Kék vagy zöld. Persze én ezt úgy gondoltam,hogy én akkor is ugyanúgy szeretem,ha ő még engem nem. De megmagyarázni már nem volt időm. Úgyhogy ha egyszer összehoz ez élet egy szép szőke jogász kislánnyal,akkor el ne felejcsétek megkérdezni ő e az a szokványos lány. Idővel ezt is sikerült megbocsátania de felemlegette folyton. Ezen apróságok után még el is hagytam vagy 3 szor aztán meg visszapitiztem magam és még én voltam meglepve hogy negyedszer nem sikerült. Tehát sok nővel volt dolgom sokszor mellényúltam ,de megtaláltam az igazit és azt meg elba..tam . S most azon elmélkedem ,hogy kerek e világon rajtam kívül akad e még ilyen balfa..!
2017. ápr. 20. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!