Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyetemisták, ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemisták, ti milyen gyakran találkoztok a párotokkal?

Figyelt kérdés
Mennyire van időtök egymásra a tanulás mellett? Milyen szakokon vagytok?

2017. ápr. 23. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Mi együtt élünk, szóval egyrészről szinte minden közös szabad (és otthoni tanulással töltött) percünket együtt töltjük. Másrészt talán éppen ezért igazán minőségi időt nagyon keveset töltünk együtt. Jó ha egy óra van naponta, amikor ténylegesen csak egymásra figyelünk. Hétvégén, főleg majd ha véget ér a szorgalmi időszak, és már csak a vizsgák lesznek, többet tudunk együtt lenni, akár kimozdulni.

Egy egyetemre, egy karra járunk egyébként, szóval utazgatással nem megy el idő :)

2017. ápr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Exemmel heti átlag 2-3x találkoztunk, bár bőven lett volna lehetőségünk többre. Annyit se neki, se nekem nem kellett tanulnunk.


A -most már férjemmel- anno, amikor még egyetemre jártam, minimum kétnaponta találkoztunk, de ez hamar átalakult mindennapossá majd összeköltözéssé. Akkor a tanulás mellett is bőven volt időnk egymással foglalkozni.


Pszichológiát fejeztem. Exem valami kommunikációs vagy médiatudományos dolgot tanult főiskolán, a férjem meg mérnökinfós volt. Ezek alapján azt tudom mondani, hogy aki akarja, az igenis meg tudja oldani. Orvosis ismerőseimnek is boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolata van, szóval nem lehetetlenség összehozni.

2017. ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bazsixxx válasza:
nincs barátnőm :(
2017. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Emberek ***** válasza:
Én barátnőmmel heti 2-3 alkalommal találkozom, mivel én is kolis vagyok, és ő is, és így kicsit nehézkes megoldani, de nem lehetetlen :)
2017. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Heti egyszer találkoztunk, mivel más városban tanulunk, ezért is mentünk szét :/
2017. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!