Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szimpatikus vagyok neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimpatikus vagyok neki?

Figyelt kérdés
Kollégám volt. Mindig megkérdezte hogy vagyok, valahogy megszerezte a számom és felhívott ,mert elvileg nem talált sehol a munkahelyen ..de nem vettem fel a telefont mert nem tudtam ki az ., kesobb láttam őt a nap folyamán a hívása után 20 percre de nem kérdezett semmit csak nagyon édesen mosolygott rám meg mikor át adtam neki egy kulcsot,hozzá ért az ujjamhoz pedig direkt úgy adtam át hogy ne érjek hozzà(furcsaság igen,de olvastam erről hogy ez jót jelent ha hozzád akar érni) Csak akkor vettem észre hogy hívott mikor már haza fele mentem később rá írtam es azt írta hogy akart kérdezni valamit de nem kérdezett semmit.. 2 hetet hogy ott dolgoztam de múlt héten felmondtam. Amikor haza fele indultam megállított mert ő szünetelt , épp beszélt telefonon és közben hozzám szólt úgy hogy le se tette a telefont es a fülétől se húzta el a telefont csak engem nézett egyfolytában szinte nem is nézett másfele

2017. ápr. 24. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem
2017. ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem az vagy de sztem meggondolta magàt !
2017. ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyiss felé, próbáld meg semmit nem veszíthetsz :)
2017. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!