Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, milyen tuladonságokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen tuladonságokkal rendelkező lányt nem hagynátok el soha? 21/L

Figyelt kérdés

és milyen tulajdonságok a szakítóokok, pl milyen okok miatt szakítottatok a múltban lányokkal?

és mit szerettek a jelenlegi barátnőtökben?


2017. jún. 8. 17:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%

Én még nem szakítottam egyetlen barátnőmmel sem az utolsót kivéve ahol a túl nagy korkülönbség, időhiány és távolság volt az ok.

Olyan tulajdonságokkal rendelkező lányt nem hagynék el soha aki szeret, elfogad és tetszik. Jó vele lenni, jól érzem magam a közelében, hiányzik amikor nincs ott, hasonló világnézetünk és személyiségünk van.

2017. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
59%

szakító ok:


-féltékenység

-önkorrekcióra és belátásra való képtelenség

-kisajátítás

-korlátozás


non plus ultra, a mostani barátnőmben


-az előbbiek ellentettje

-őszinteség

-félelmetes őszinteség

-de tényleg mindenben, a negatív dolgokban is, mindenben

-iszonyat jó vele a szex

2017. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

A konkrét szakítási ok az a hűtlenség, vagy a nagyon nagy becsapás. Egyébként azonnal sose szakítanék, ha szeretem a lányt, akkor próbálnám megjavítani.

Kit nem hagynék el sose? Aki vonz, szeret, és hűséges. Őt sose :)

2017. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%

Hááááát...


Aki képes elviselni a bogarasságom

Aki képes szeretni egy ilyen (személyiségre) eltorzult élőlényt, mint én

Aki képes vonzódni egy olyan torz (külsőre) lényhez mint én

Akivel jól elvagyunk, hasonló humor, kreativitás



Képes vagyok feloldódni a közelében (ILYENNEL MÉG SOSEM TALÁLKOZTAM)


Nem hejcegnő, nem drama queen, nem "temperamentumos"

Nyugodt természet

Nem extrém testalkat (extrém vékony, kövér, izmos, egyik sem vonzó hosszabb távon)

2017. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
29%
Aki lenyeli.
2017. jún. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
kedves, humoros, intelligens
2017. jún. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
65%

Én a két kezemet összetenném egy olyan lányért aki elfogad olyannak amilyen vagyok. Nem vagyok rossz ember csak sokan annak hisznek akik nem ismernek és látásból ítélnek, másrészt csendes meg visszahúzódó jellem vagyok, de akivel jóba vagyok az előtt nagyon megtudok nyílni.

De a lánynál inkább egy kapcsolatban amit fontosnak tartok:

Őszinteség, tisztelet, kedvesség, bizalom, hűség, legyen komoly de azért vicceskedő is, felelősségteljes, és én mindig is nagyra értékelem a kreativitást, és persze a minimum amit elvárok hogy ne legyen az illető buta. Ezzel is csak annyit mondok röviden hogy ne várom el hogy egy diplomás géniusz zseni legyen. Csak az alaptudás legyen meg a fejébe és legyen előrelátó a gondolkodása, és mindent gondoljon át, ne menjen bele önfejűen mindenbe ami eszébe jut, és azért az alapvető dolgokkal tisztában legyen.



Ami nálam tuti szakító ok lenne:

Állandó idétlenkedés ami az alaptermészete lenne, komolytalanság, lenéző, tiszteletlen, és még lehetne fokozni.

2017. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
akibe beleszeretek, és ki érezteti (nem pedig kimondja) hogy viszont szeret!
2017. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
32%
Ha kedves, rendes csaj vagy, nem fognak elhagyni.
2017. jún. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Olyat, akinek kötélből vannak az idegei, különben nem tud engem elviselni. Szerencsém volt, mert megtaláltam már elég rég.
2017. jún. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!