Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ekkora baj, ha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora baj, ha ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

33 éves férfi vagyok. Voltak barátnőim, pár rövidebb és 2 hosszabb kapcsolatom.

A legutóbbi pár hónapja ért véget, mert mikor felajánlottam, hogy költözzön hozzám,azt mondta, hogy ő még bulizni akar, meg ilyen szintü kötöttség neki még sok lenne, hogy együtt éljünk. Engem ez akkor hidegzuhanyként ért.

Elengedtem, de közben irogat hetente legalább 2x, hogy még mindig szerelmes belém..Én nem érzek így... Olyan ló nincs jó a szamár is effektusnak érzem.

Nincs gond a csajozással, soha nem is volt, de nem értem, hogy ez most mire jó? Ha egyszer úgy döntött, hogy elmegy, akkor mire jó ez az irogatás?

Olyan jó lenne valami kedves csajt találni végre, aki határozott és nem fél kimondani amit gondol, nem táncol vissza a döntéseiből...Van ilyen?



2017. jún. 21. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Tedd fel neki pontosan így a kérdést, ahogy ide kiírtad.

Szerinted mi honnan tudhatnánk, hogy ő miért így cselekszik? Mi nem ő vagyunk.

Erre csak ő tud válaszolni.

2017. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már megkértem, hogy zárjuk ezt le, hiszen ő lépett ki a kapcsolatból, tisztáztam vele oda-vissza, hogy ez a hajó elúszott... ez van. Akkor felhívott és elmondta, hogy felfogta, csak szeretné, ha tudnám, mit érez.

Nekem nem jön be a jácmázása, már ott tartok, hogy ha keres nem reagálok rá.

Csak kiváncsi voltam, hogy ez így neki mire jó, hogy még válasz se érkezik mégis nyomul..Hátha tud valaki valami okosat írni...

2017. jún. 21. 13:17
 3/8 A kérdező kommentje:
*játszmázása...
2017. jún. 21. 13:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

egyébként szerintem azért is csinálja, mert vevő vagy rá, és reagálsz az írásaira

ha nem tennéd, akkor esetleg észre venné magát, hogy le van sz..rva

2017. jún. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne reagálj az irományaira, és kész. Vannak ilyen emberek. Gondolom unatkozik is, ezért írogat, meg biztos benne lenne egy két kósza numerában mikor aznap estére épp nem jön össze senki a dizsiben...
2017. jún. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha egy életre magad mellé akarsz láncolni egy nőt, akkor játszol az önértékelésével. Most vesztesnek érzi magát, és kompenzálni akar.

Elég gerinctelen a csaj, hogy szórakozik veled, gondolom hülyít még sok férfit, ki kell dobni egyértelműen, nem reagálni a közeledésére. Bár így meg leígéri neked a csillagokat is majd...

2017. jún. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szimplán nem akar kötődni, de egyedül vagy keresni mást meg lusta. játszmázik, és te remélem nem mész bele. száraz fiút keres, akivel nem kell elköteleződni, de ha unatkozik előveszi.


ne foglalkozz vele, érettségi szinten nem vagytok egy csoportban.


amúgy sem értem ha összeköltözik valaki, miért ne bulizhatna a másik... elég gáz kifogás.

2017. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi

Áh, nem , biztos nem táncolhat vissza. Egy elég komoly lépésnél vágta vissza úgy a labdát, hogy csak néztem.

Nem reagálok továbbra sem a kereséseire, majd csak leesik neki, hogy mivan...

2017. jún. 21. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!