Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem fogad el nemleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogad el nemleges választ semmire a barátnőm?

Figyelt kérdés
Folyton kiakad mindentől, pedig én úgyérzem, hogy odateszem magam, figyelek rá, megkap mindent amire szüksége van, de ha valami akár a legapróbb dolog is nem úgy történik, ahogy azt ő kigondolta, akkor egyből mindent a fejemhez vág, szerintem teljesen alaptalanul.

#hiszti #nemleges válasz
2017. jún. 28. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
A fejedre nőtt. Tisztelni kell a nőt, de nem szabad kinyalni minden szituációban a fenekét. Néha átvitt értelemben oda kell sózni kicsit, lelkileg. :)
2017. jún. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Talán mert egy hisztis, önző pitscha. Minek vagy egyáltalán egy ilyennel? Ennyire nem utálhatod magad..
2017. jún. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Kíváncsi lennék ítélkezés előtt a másik oldalra is, pl hogy mikor vettél neki virágot, mikor mentél el vele valami olyan programra, amit nagyon szeretett volna stb
2017. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Engem is érdekelne a másik oldal is,de így látatlanban max annyit tudok mondani,hogy üljetek le és beszéld meg vele,hogy te ezt érzed és nem bántásból de szeretnéd tudni miért csinálja,vannak e gondjai vagy olyan amiről nem tudsz. Itt a gyakorin mindenki egyből szakítani akar,nem is csoda,hogy sok ember egy épkéz-láb kapcsolatot nem tud felmutatni.


Ha lehet közöld vele finoman amit érzel... Talán veszekedni is fogtok ha nagyon makacs,de mondd el neki,hogy ezt azért akarod vele megbeszélni,mert szereted de ez tönkre teszi a kapcsolatotokat.

2017. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán te úgy érzed,mindent megteszel,ő meg nem így látja.Lehet azért,mert egy hisztis kis pi...a,vagy mert te nem úgy mutatod ki felé a szeretetet,hogy ő ezt érzékelni tudja.Mondd el neki,hogy téged bánt ez a szitu.
2017. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bence_ ***** válasza:
Kezd el tisztelni, szeretni magad. Rendbe fog jönni a "barátnőd"
2017. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hisztis, azért. Én is voltam ilyen, megszoktam, hogy a srác eleinte mindent teljesít, meg az adott akkoriban biztonságot (eléggé labilis, önbizalomhiányos ember voltam, aki így akarta akkor még uralni a helyzetet). Na, aztán az már nem tetszett, mikor a sarkára állt és nemet mondott, holott nagyon is jól tette. Igaz, szakítottunk, de átnevelt csapatjátékossá legalább és ráébresztett arra, hogy kicsit el vagyok tévedve.


Ne hagyd magad szerintem. Gondolom, ha a kiborulás nem válik be, jön az érzelmi zsarolás, meg a fenyegetőzés, hogy otthagy ( tapasztalat, imádtam ezt játszani, nevetséges egy ribi voltam :D ), de egyrészt úgysem teszi, másrészt ha mégis, szerintem nem kár az egészért.


Te is csak ember vagy, hibázhatsz. És akarhatsz is mást, mint ő. Ezért nem kell fejet hajtani, legfeljebb bocsánatot kérni, de viselkedj asszertíven. Egy kapcsolat nem arról szól, hogy rácuppanunk a másikra és csicskát csinálunk belőle, hanem ha mást gondolunk valamiről, megpróbálunk kompromisszumot kötni. Általában sikerül is, ha normálisan áll mindkét fél hozzá és megoldást akar parancsolgatás meg manipulálás helyett.

2017. jún. 29. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!