Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok szakitás után miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szakitás után miért nem akartok új kapcsolatot csak pár hónap múlva?

Figyelt kérdés
Mennyit akartok várni egy új kapcsolat kezdetéig ? Nem az a jó ha jön egy új aki elfeledteti veletek a régit ?
2017. júl. 15. 07:10
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Elég hülyén fog ez hangzani egy férfi szájából, de hidd el nekem, hogy ez a te érdekedben van így.

30/f

2017. júl. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Érzelmekről hallottál már?

Lehet, hogy téged nem zavar, hogy a csaj másra gondol, miközben dugod, de azért a normális pasikat zavarja.

Szakítás után nem szűnnek meg az érzelmek egy csapásra, még hónapokig lehet szerelmes az exébe. Akkor is, ha a lány szakított.

Nem egy másik szexpartnert keres, akinek szintén áll a faxa és betalál a megfelelő lyukba. Hanem szerelmet, új kapcsolatot, egy igazi társat, testi-lelki értelemben. Ehez idő kell, hogy újra szerelmes tudjon lenni, valaki másba.


Ha te nem tudsz várni, és/vagy csak szexre kell, akkor keress mást! Annyi repedtsarkú rongy van ebben a kis országban, hogy az félelmetes. Ne tegyétek tönkre azt a pár normális lányt, aki még képes szeretni!

2017. júl. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem így működik, hogy jön egy új és elfelejtem a régit. Idő kell a gyászra. Idő kell, amígy egyáltalán elfogadom, hogy vége. Ez akár több hét is lehet. Akkor is, ha én szakítok. Idő kell, amíg megélem az ürességet, hogy mindenhol ŐT keresem, mert úgy érzem, nem tudok nélküle élni. Ez a fázis hónapokig húzódhat. És aztán idő kell, hogy újra felépítsem magam, és megtanuljak a másik nélkül èlni. Nagyon nem kellemes folyamat, de ha elsumákoljuk, nem menekülünk előle, akkor feldolgozatlan marad a szakítás. Ez azért nagy baj, mert mindig ott lesz a visszatáncolás lehetősége. Ha nincs rendesen lezárva a kapcsolat, bármikor elkezdődhet a se veled se nélküled játék.
2017. júl. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnél pótlék lenni? 😬

29F

2017. júl. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Máskor meg folyton azt olvasom, hogy "ezek a lányok olyan hülyék, el sem engedik az egyik ágat, már kapaszkodnak a másikba". Most akkor hogy is van ez? Semmisenemjó? :D

Basszus, egy szakítás gyorsan lezajlik, de ezt belülről lezárni nem megy pillanatok alatt. Legalábbis ha (még) voltak érzelmek a másik felé.

2017. júl. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

Az érdekes dolog ezekben, hogy mindig akkor fáj az ex-je valakinek ha épp próbálkozol, és ha újra próbálkozol de mikor ismét újra próbálkozol már egy másikkal van egy épp olyan marhával mint az exe és látszik rajta, hogy odafog jutni ismét.... de neki inkább az kell.

Számtalanszor le játszották velem ezt a mesét. Úgy hogy már nem hiszek benne.... Ez mindenképp elutasítás és mindörökre megváltoztathatatlan, ha fejre állsz is de persze mindig jön egy másik akinél már nem számít mennyire szenvedett az exetől... Csak a szomorú, hogy velem még randizni sem jöttek el úgy, hogy csak egy üdítőre/kávéra hívtam őket... de kezdtem nyíltabban akkor sincs semmit.

Egyre nagyobb meggyőződéssel kezdem azt hinni,hogy ez csak mese....

2017. júl. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem férfiként is kell pár hónap, de volt már, hogy 1.5 év, mire kihevertem a szakítást, és készen álltam egy új kapcsolatra.


Egy kapcsolat (bár azt hinné az ember, hogy a FELNŐTT rovatban ez evidens) nem csak annyiból áll, hogy dugtok, meg kirakjátok a FB-ra, hogy "kapcsolatban". A lelki részhez, a szerelmemhez pedig nem árt, ha már nem a másikon rágódsz, nem a közös emlékek ugranak be mindenről (és ez független attól, hogy ki szakított)



Istenem, ennyire ne légy már éretlen kérdező, vagy menj a tini rovatba.

2017. júl. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Annyit vár, amennyi neki jólesik.

Szerintem sem egészséges azonnal belerohanni egy új kapcsolatba.


...de ha pótlék akarsz lenni, hajrá. :)


21/L

2017. júl. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem pótlékot akarok az újban látni, hanem szeretném kiheverni az előzőt és ha lelkileg túljutottam rakta, csak akkor érzem korrektnek más felé nyitni. Legutóbb fél évet vártam pl, mire azt éreztem, hogy kész vagyok ismerkedni szakítás után.
2017. júl. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!