Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az idősebb férfiak félnek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb férfiak félnek ha 18 év alatti lányokról van szó? Belemennének komolyabb kapcsolatba vagy csak kalandba?

Figyelt kérdés

Szerintetek kínos nekik ha bejön nekik egy fiatal lány? Vagy inkább félnek kapcsolatot alakítani velük a félreértések miatt? Ezért elhesegetik az érzést?

Itt az olyan pasikra gondolok akiknek tényleg tetszenek fiatalabbak. De ilyen 30, 40+ pasik.



2017. aug. 24. 23:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

32 évesen volt 19 éves barátnő, imádtam őt, tényleg beleszerettem és a rózsaszín ködben vele terveztem a jövőt.

Csak sajnos egyetemre ment, egy kicsit eltávolodtunk és rá kellett jönnöm, hogy egyáltalán nem illünk össze és vége lett.

Azóta óvatosabb vagyok.

2017. aug. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
18 alatt azért necces a dolog.
2017. aug. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

Egy normális érett felnőtt férfi 30 fölött nem foglalkozik kislányokkal.

A többiekkel meg agyban van probléma.


Szerintem lehet hogy szimplán csak cikinek tartják, hogy vajon a többiek miként reagálnának erre a dologra.

2017. aug. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az ilyen fiatal lányok apjától fèlnek! Mert èn pl.gondolkodás nèlkül elásnám az illetőt a kert vègèben
2017. aug. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Utoljára, 26 évesen kezdtem 16 évessel. Őt, feleségül is vettem. Különben, 18 alatt, inkább azért nem, mert még a szülők felelősek sok mindenért jogilag.
2017. aug. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Igen elég necces a komoly kapcsolat inkább csak kaland lehet belöle !
2017. aug. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én imádom ma is megnézni s " tini" csajokat...de pontosan tudom, hogy max kaland lehetne, több nem. Azzal meg az a gond, hogy egy ilyen fiatal csaj nem értené meg, hogy most pontosan mi van...ez természetes...úgyhogy inkább nem.
2017. aug. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Diavolino44 ***** válasza:

Nekem az elozo csajom 16 volt, de nem tudtam vele komolyan gondolni, mert a szemelyisege is eretlen volt. Csak kulsore szinte minden tekintetben az idealom volt.

32f

2017. aug. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mindjárt jönnek a 30-as 40,es pasik,akik azt állítják, a tinik nagy része csak rájuk vágyik és velük kalandozna.. 😁
2017. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Itt ezen az oldalon is többen felkínálkoztak már nekem, de sohasem mentem bele. Ennek több oka van. Részint, hogy boldog házasságban élek, s noha a feleségem 55 éves, ős földkerekség legnagyszerűbb asszonya, és sohasem cserélném el. Másrészt többféle aggályom is lett volna ezzel kapcsolatban. Lányos apákban pl kifejlődik valamiféle gát, ami akadályozza, hogy potenciális partnerként tudjon tekinteni a gyermekével egykorú, vagy annál is fiatalabb lányra. Megint újabb szempont, hogy szinte lehetetlen lenne közös témát találni. Óriási szemléletbeli különbségek borzolnák a kedélyeket nap mint nap. Aztán ott van féltékenység kérdése. Egy 50-es pasinak a munkahelyén is naponta meg kell küzdenie a (jogosan) feltörekvő, a helyére pályázó ifjúsággal, nem hiányzik neki még otthon is azzal szembesülnie, hogy fiatal kaonok rajzanak a nője körül.
2017. aug. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!