Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szembejönne veled az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szembejönne veled az igazi, miről ismernéd fel?

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 04:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem biztos, mert amit keresek az túl mélyen van, nem látszik a felszínen


24F

2017. aug. 25. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, ha szembe jönne veled. A felszínre nincs kiírva, hogy pl. kedves aranyos, tisztelettudó, segítőkész, nyitott..stb.

Egy külső alapján ezt nem lehet eldönteni.

2017. aug. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Semmi alapjan, mivel ezt ranezesre nem lehet megallapitani. Attol meg, hogy valakit szexualisan vonzonak tartok, meg nem lesz "igazi".
2017. aug. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy, mert nincs olyan, hogy "az igazi".
2017. aug. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség.

Én úgy érzem megtaláltam már az igazit. Elkezdtünk beszélgetni, megismerni egymást, randizni. Hosszú hónapok és inkább sok év volt, mire tényleg biztos voltam benne, hogy ő az.

Ezt nem lehet ránézésre megmondani.

Alaposan meg kell ismerni a másikat.

Nem fogsz tudni leélni egy életet egy olyan emberrel, aki csak jól néz ki . Nagyon jó meg kell tudni érteni egymást és minden téren megismerni és úgy is szeretni, hogy a rossz oldalát is ismered.

2017. aug. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én nem ismertem fel, 2 éve ismertük már egymást, amikor összejöttünk és csak kb. félévvel később kezdtem el gondolkodni rajta, hogy talán ő lehet az "igazi".

Szerintem ez nem így működik, hogy szembejön veled és ráismersz.

2017. aug. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mivel a pottyos az igazi ezert a csomagolasrol siman.
2017. aug. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Már ismerem, szóval tudom hogy néz ki :D
2017. aug. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Annyi igazit látok nap mint nap, hogy ez változó.
2017. aug. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Sok "igazi" lehet az ember életében, és nem mindig lehet elsőre felismerni. Van, mikor egy lassú folyamat részeként jössz rá, hogy mennyire vonzó számodra a másik. És persze van olyan is, hogy valaki szembejön az utcán, és úgy érzed, mintha elkapott volna valami mágnes. Én ezt nem egyszerűsíteném vagy degradálnám le a szexuális vonzalomra, mert ez sokkal több. Ugyanakkor hamar feledésbe is tud merülni.
2017. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!