Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk hűségesek maradtok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hűségesek maradtok?

Figyelt kérdés

Fiúk akik párjuktol messze külföldön dolgoznak de nagyon szeretik a barátnőjüket. Kitartatok mellette? Mi van akkor ha nagyon magányosak vagytok? Hűségesek maradtok?

Tapasztalatok érdekelnek


2017. aug. 27. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
:D Ha bibírná szex nélkül nem lenne szüksége rád sem.
2017. aug. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Ez a férfi beállítottságán múlik mint nők között is vannak olyanok akik soha nem lennének képesek megcsalni párjukat úgy férfiak között is akadnak ilyenek.

Én éltem távkapcsolatban, ő német volt és kb fél évente találkoztunk, de egyikünk se csalta meg a másikat.

21L

2017. aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%

"fél évente találkoztunk, de egyikünk se csalta meg a másikat"


Sírvaröhögéstőlföldönfetrengőszmájli!!!

2017. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon vicces vagy hülyegyerek :'D ne magadból indulj ki nem mindenki született korcsnak.
2017. aug. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én soha,semmilyen körülmények közt nem csalnám meg a társam. Ha nem is szeretném akkor se,hisz ha más nem is,de saját magam iránti becsületem nem engedi. Ha meg igazából szeretem,akkor még szép hogy nem.
2017. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 2 éve élek tavkapcsolatban, még nem csaltam meg és nem is tervezem. Mondjuk nagyon nem is lenne elém kinálkodo lehetőség, szóval nincs is kísértés, de egyáltalán nem keresem a megcsalás lehetőséget. Úgy érzem h nem érdemli meg a megcsalást, meg ha néha vannak is gondok, de ha megtörténne akkor elmondanám neki és szakitanek vele mert nem tudnék tükörbe nézni.
2017. aug. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csalnám meg a kedvesem. Ha külföldön dolgozom, épp eléggé kizsigerel a munka meg az ingázás, nem fogok más puncikban kotorászni. Ha meg ez rendszeres, és nem tudok itthon lenni rendesen, inkább szakítok, mert így is sokszor kínzás kint lenni nélküle heteken keresztül. 5 éve vagyunk együtt, sosem léptem félre. Ha annyira nem működne, inkább szakítanék. Ez jellem kérdése, ha valaki egy gerinctelen, infantilis tapló, megcsalja a másikat, ha nem, akkor nem fogja. A barátnőm is néha aggódik és féltékeny, de nincs oka rá, amúgy ilyen helyzetben valahol azt mondom, hogy természetes ez a reakció. Semmi hisztéria, csak van, hogy kérdezgeti, hogy boldog vagyok-e mellette meg ilyesmi.


Volt, hogy honvágyam volt, vagy konkrétan ő nagyon hiányzott, vagy épp a szex... :D De nem vagyok egy állat, hogy ne tudjak magamon uralkodni, meg hogy pillanatnyi baromságokért eldobjam vagy kockára tegyem azt, ami túl fontos az életemben. Nem ér annyit. Magamat köpném szembe, de én olyan vagyok, hogy embert sem azért nem ölök, mert bünteti a törvény, hanem mert egy utolsó alja patkánynak érezném magam miatta. Jogosan, akárcsak a megcsalásnál.

2017. aug. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
264 km választ el minket és soha 1 percre se jutott eszembe, hogy megcsaljam a párom szóval én hűséges vagyok attól függetlenül, hogy sokszor csinálok egyéb más hülyeséget, de próbálok normálisan viselkedni
2017. szept. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!