Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudom eldönteni, hogy szeretem-e, akkor a válasz nem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, szeretem, csókolózáskor mégsem érzem, hogy szinte egymásba forrunk, vagy hogy mondjam. Akkor ez mégsem szerelem (még)? Kívánom, jó vele csókolózni, de nem hunyom le a szememet sem.

Sosem voltam még szerelmes, iránta érzek valamit vonzalmon kívül is, de nem tudom, konkrétan mit.

Milyen egy szerelmes csók, szerelmes szeretkezés?

Másfél hónapja vagyunk együtt, 21/l.


2017. aug. 28. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak nem telt el elég idő,ahhoz hogy kialakuljon az érzés.
2017. aug. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
79%

Nem mindig egyértelmű a szerelmet felismerni. Nekem speciel beletelt egy kis időbe. A környezetem előbb levágta mi a szitu, minthogy én rájöjjek a dolgokra.


Nekem kellett jó 1,5 hónap mire elkezdtem szeretni, És még ugyanennyi idő, mire eljutottunk a járásig.

Az nagyon megmaradt bennem, hogy minden gondolatom körülötte forgott. Szinte nem volt téma, ami valahogy ne kapcsolódott volna hozzá. Ha ettem, ha ittam, ha sétáltam, tanultam, mindig hozzá lyukadtam ki.

És el voltam látva energiával rendesen. Én baromi jó alvó vagyok. Napi 10-12 óra alvás meg sem kottyant. Miután belé szerettem napi 3 óra alvással is simán működtem. Nem voltam fáradt, tele voltam energiával, több projektet is meg tudtam csinálni, mert úgy éreztem magam mint akibe speedet fecskendeztek.


Szóval nálam pl. nem voltak gyomorban verdeső pillangók, elakadó lélegzet, nem fagyott le az agyam, és nem izzadt a tenyerem sem. A fenti tüneteim meg nem valami látványosak. Csak később jöttem rá, hogy ez már szerelem.


Úgyhogy adhatsz időt magadnak. És nem biztos, hogy a szerelem olyan formában fog megtalálni, ahogy a könyvekben le van írva.

2017. aug. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Az igazi szerelem, mikor a hangját hallva is pillangó jön. Erintesnel kiraz a hideg, meleg. A többi csak döntés, szeretet, de nem szerelem.
2017. aug. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A szerelmen nem kell gondolkozni, azt erzi az ember. Az annyira kulonleges dolog. Amennyiben kicsi ketely is van benned, akkor nem vagy szerelmes.


A szeretet mas teszta, azon tenyleg lehet lamentalni.


Az utolso kerdesedre nem lehet valaszolni. Hiaba irom le, hogy milyen, te attol azt meg nem fogod aterezni.

At kell elni a kulonbseget, hogy pl szeretkezes kozben a szemebe nezek es osszekulcsoljuk a kezunket. Ezt megteszi az ember szerelmesen es anelkul is, megis nagyon mas a ketto.

2017. aug. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Ez nem szerelem.


Azt érzed arról tudod.


Ha csókolóztok minimum ki kéne, hogy rázzon a hideg

2017. aug. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás egy pénzérme feldobása. Fej legyen mondjuk nem szeretem, írás szeretem. Feldobod és amelyikben reménykedsz, hogy legyen, az a valódi érzés.
2017. aug. 28. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A 2. válaszolóval kell, hogy egyetértsek.


A szerelem nem mindig villámcsapás, pillangó..., lassabban is kialakulhat.

Ha már egyre többet gondolsz rá, esetleg mindig, legszívesebben vele lennél, alig várod, hogy találkozzatok, jól érzed magad vele, úgy tervezel, hogy már az ő véleményét, szabadidejét, szeret-nem szeret dolgait... is számba veszed...

szóval mindenről ő jut eszedbe, kitölti a szíved-lelked, kell neked és hiányzik, ha nincs veled...

Szerintem ez a szerelem.


28 N

2017. aug. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A szerelem lassabban is kialakulhat, ez termeszetes. Az viszont nem kerdeses, hoogy ha szerelmes vagy, akkor nem teszed fel magadnak ezt a kerdest.


Egy szerelmes ember tudja magarol, hogy szerelmes.

2017. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!