Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mért nem tudok ki szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tudok ki szeretni valakiből ha párkapcsolatban vagyok? úgy értem hogy mindig ők szeretnek ki belőlem és mindig ők dobnak engem .

Figyelt kérdés
2017. aug. 29. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos tudom miről beszélsz, ez szerintem embertípustól függ.

Nekem nem sok kapcsolatom volt eddig, de mindig én voltam az, akit dobtak, pedig minden rendben volt. Nem is tudnám megmagyarázni magamnak miért.

Személyiségtipusoknál olvastam valami ilyesmit, hogy vannak, akik olyan hűséges típusú emberek és ezt nem úgy kell érteni, hogy nem csalják meg a párjukat (persze ez is veletartozik), hanem hogy azt az embert keresik akivel le is élnék az életüket, vagy legalábbis mindent megtesznek a kapcsolatért, hogy az jól és sokáig működjön.

Nem tudom megmagyarázni, de fontos, hogy ettől még, hogy te kerülsz általában lapátra, nem benned van a hiba, ne kezd el okolni magad, mert az nem tesz jót.

Még nem futottál össze azzal, aki igazán neked való, és akinek igazán te kellesz, és addig sajnos az embernek át kell esnie ilyen dolgokon.

2017. aug. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!