Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy random házas pasi menekül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy random házas pasi menekül tőlem?

Figyelt kérdés

A gyerekeink ovistársak,legjobb barátnők, együtt öltöztettük őket néha apával, néha anyával. Picit beszélgettünk.

Nem vagyok túl közvetlen, sem kihívó öltözetű. Egy-kétszer apukával viccelődünk, ő nevetett jókat szerintem nem is oly vicces poénjaimon, azt hittem, hogy alapjáraton szimpatikus vagyok neki. Egy ideje azt vettem észre, hogy menekül előlem. Meglát, gyorsan rámköszön, és azonnal elfordítja a fejét, és elmenekül a gyerekekkel. De ezt csak egy ideje csinálja.

Tuti, hogy ki nem állhat, mert esetleg valahogy mégis rosszul viselkedtem, vagy lehet ennek más oka is, hogy így elmenekül?


nem izgat, mint pasi, az izgat, hogy miért váltok ki ilyen menekülős reakciót egy emberből- nekem ez új, én inkább az a "mindenki megállít két szóra" típus vagyok.


Viszont zavar, mert a gyerekeink tényleg jóban vannak, megy az átmászkálás is, szóval szívesen normalizálnám a viszonyt....


2017. szept. 8. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Az nem jutott eszedbe, hogy azért menekül, mert kezd túlságosan megkedvelni?
2017. szept. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igaziból nem tudom, hogy egy foglalt ember hogy viselkedik Achilles által felvázolt szituban...
2017. szept. 8. 16:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is tulsagosan kezd megkedvelni teged...
2017. szept. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:-(. :-(. :-(
2017. szept. 8. 16:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem kategoriaban tetted fel a kerdest, ne csinalj ugy mintha nem latnad mi van.
2017. szept. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mert itt ír valaki választ, máshol nem ilyen aktívak a válaszadással...eskü...
2017. szept. 8. 16:46
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent mikor lett a random magyar szo?
2017. szept. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Random.... hm. az olyan: nemzetközi. Mint a net. Nekem.

Inkább legyen random, mint pillcsi, kapcsi..

Lehet, ide nem való, de én bizonyos helyzetekben szeretem használni. De engem rengeteg informatikus vesz körül...

2017. szept. 8. 16:58
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kapcsolatban lennék és nagyon megtetszene egy nő - főleg ha érzem hogy kölcsönös a szimpátia - akkor én ismegtartanám a 3 lépést mert ha tovább közeledek nem tudni mi sül ki belőle. Nem akarok bekavarni egy kapcsolatba sem és az enyémet sem teszem kockára.
2017. szept. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy félreértett valamit és azt gondolta, hogy te küldesz jeleket. Így akarta megelőzni, hogy kényelmetlen szituban találja magát.
2017. szept. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!