Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt olyan nektek hogy szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan nektek hogy szakítottatok a barátotokkal/szakított veletek a barátnőtök majd újra összejöttetek?

Figyelt kérdés
Ki kezdeményezte a békülést, hogy történt?

2017. szept. 24. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tinikent egyszer elofordult.

10 honap utan volt a szakitas (egyszeruen elmult a kezdeti lelkesedes), igy felhoztam neki a temat es arra jutottunk, hogy jobb lesz befejezni.

Egy honappal kesobb felkeresett, hogy nem tud elfelejteni es probaljuk meg ujra. Megprobaltuk. Egy honappal kesobb kozosen mondtuk ki, hogy tenyleg nincs ertelme.

2017. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítottam (megbántott), és ő (lány) kezdeményezte párszor. Én elvből nem kezdeményezek, mert hiszem ha egyszer egy döntést meghoztam akkor nem viszakozok. Van aki ezt büszkeségként értékeli, ami nagy hiba szvsz.
2017. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami döntést hozok, ezerszer átgondolom, és majd csak ez után mondom ki, szünet volt 2 hét kb. de csak ő akarta, én meg törekedtem, hogy ne legyen vége a kapcsolatnak. Utána folytattuk.
2017. szept. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Még régen, kb. 21-22 évesen. Talán két hónapos kapcsolat volt, kijelentette vége, majd 1-2 nap múlva, hogy hiányzom szeret, próbáljuk meg. Azt hiszem még egy hónapig húztuk. Ettől még szép nyári emlék maradt.
2017. szept. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem az akkori barátnőm rakott ki, majd ő próbálkozott az újrakezdéssel, többször is. Nem mentem bele.

Szerintem jól tettem. Azóta is nagyon jó barátok vagyunk, beszélünk, találkozunk néha. Nagyon szerettük egymást, de párkapcsolatban nem illettünk össze. Ha felmelegítettük volna, akkor most nem lennénk beszélő viszonyban sem.


Bár ki tudja...??

2017. szept. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt, többször is.

Először körülbelül 2,5 év után szakított velem a barátom. Közel egy hónapig nem is beszéltünk. Ezután írtam neki, hogy találkozzunk, de nem az volt a célom, hogy összejöjjünk, csak meg akartam beszélni a dolgokat, hogy mit miért tett úgy, ahogy. Találkoztunk, és egy hosszú beszélgetés után végül ő ajánlotta, hogy kezdjük újra, én pedig kis gondolkodás után beleegyeztem, mert még akkor is nagyon szerettem.

Rá másfél évre megint szakított. Akkor már úgy voltam vele, tényleg vége. Másnap írt, azt mondta, rájött, hogy nagy hülyeséget csinált, és találkozni akart. Találkoztunk, és ismét összejöjjünk (bár a találkozás előtt megfogadtam, hogy bármi lesz is, nem kezdek bele megint, mert már úgy érzem, hülyét csinál belőlem). Természetesen a találkozás után aznap este teljesen görcsben volt a gyomrom, éreztem, hogy nem lesz ez így jó, mert akármennyire is vagyok boldog, ki tudja, hányszor szakít még velem?

Másnap találkoztunk, és szakítani akartam, de képtelen voltam. Ahogy megláttam, csak sírtam, és ki se tudtam mondani, így együtt maradtunk. Aztán egy hétig vergődtem, hogy mi legyen, vajon ha most együtt maradunk, legközelebb mikor fog ismét szakítani? Persze közben jól éreztem vele magamat, de már nem tudtam komolyan venni az egészet, hiszen véleményem szerint egy normális kapcsolatban nincs (ennyi) szakítás. Napokig alig aludtam, örlődtem, mit csináljak.

Végül szakítottam, ennek lassan egy hónapja. Nagyon hiányzik, és még mindig gyorsabban ver a szívem, ha meglátom, ennek ellenére úgy érzem, jól döntöttem. Szebb lenne vele az életem, de annyi bántó dolgot vágott a fejemhez a kapcsolatunk alatt, hogy már nem tudnék többet elviselni. Egyébként is mindig én voltam, aki jobban szeretett, és többet beletett a kapcsolatba, ezt ő maga mondta nekem. Sajnos én is így éreztem.

Bocsi ha hosszú lett.

21N

2017. szept. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!