Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Visszafogadnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Visszafogadnátok ha dobtalak volna titeket az exemért?

Figyelt kérdés

Nemrég választanom kellett az akkori párom és az exem közt, ugyanis az exem visszatért az életembe és folytatni akarta a kapcsolatunkat. Nagyon nehéz döntés volt de az exemet választottam, a másik sráccal szakítottam.

Pár hónap telt el azóta és úgy érzem nagyot hibáztam. Túl sokat változtunk, nem illünk össze.. A másik srácot borzasztóan sajnálom, úgy érzem elvesztettem azt akit igazán szeretek, de félek hogy erre túl későn jöttem rá. Ti adnátok még egy esélyt?



2017. okt. 10. 14:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2017. okt. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hátra sose nézek, csak előre, nálam eljátszottad volna lehetőségedet.



DE! nem rólam van szó, és hiába mondana bárki bármit itt, neked nem szabad feladnod, külnben egész életedben ott lenne az a ha...

2017. okt. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Haha, jó vicc, nyilván nem. 100%-ban megérdemled, ami történt. Talán legközelebbre megtanulod, hogy exszel nem kezdünk újra semmit.
2017. okt. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Nem, mert ha ilyet tettél volna velem, akkor már nem lennél elérhető senki számára, ha érted mire gondolok... Vannak profi ukrán haverjaim.
2017. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem többet, 1et.
2017. okt. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Ha egyszer megaláz, eldob valaki (pláne egy exért), nem tudnék többé megbízni benne, nem tudnék már úgy nézni rá mint előtte....

...sőt, iagzából sehogy nem tudnék ránézni.

40f

2017. okt. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nem, meg is érdemled, kis ...
2017. okt. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem!
2017. okt. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 D. Brasco ***** válasza:
Persze hogy nem......de amugy meg is érdemled a sorsod......egy exért eldobálni az aktualisat......kb mint motor nélküli autóban forgatni a slusszkulcsot,hogy hatha majd beindul
2017. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem, nem, soha!
2017. okt. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!