Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy hónapokban sem mérhető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapokban sem mérhető rövid érzelemmel is telített románc után is lehet valakinek szerelmi bánata?

Figyelt kérdés
Ilyenkor ez ugye nem tart sokáig?

2017. nov. 9. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon intenzíven élte meg, akkor persze.
2017. nov. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt, hogy 3 hétig ismertem valakit, aztán pedig fél évig bele voltam betegedve hogy nem lett több.


Tudom elég bu zisan hangzik, de én vagyok a férfi. (És pedig általában tökös, normális, nőknél sikeres vagyok.)

26/F

2017. nov. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fél év?? Te jó ég, remélem nekem nem így lesz.
2017. nov. 9. 17:42
 4/7 Diavolino44 ***** válasza:
63%

Persze, sot, az a baj ezzel, hogy sok olyan kerdes marad megvalaszolatlanul. Nekem a leghosszabb kapcsolatom 5 ev volt. S ugy zarult le, hogy meg boven szerettem a lanyt, s meg most is ugy erzem, hogy egy kicsi reszem nala van, pedig ennek mar 6 eve. Elotte volt egy 4 eves kapcsolatom, amit elfelejtettem 1 het alatt. 1 eve zarult le egy 3 eves, ami szintén, volt 1-2 het.

De pl, volt egy eszmeletlen kalandom, 2 het intenziv romanc, 3-4 ev volt mire ujra beszelni tudtam vele.

Szoval ez csak toled fugg.

2017. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Erre a kérdésre engem is érdekelne a válasz... Pont ilyen helyzetben vagyok most. Durván három hétig tartott az egész, de annyira intenzív és érzelmes volt, hogy azóta is sokszor körülötte forognak a gondolataim. Nem mondanám szerelmi bánatnak, viszont elég erőteljesen lehangolt vagyok és szeretnék már túllenni rajta.
2017. nov. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem az a tapasztalatom mostanra, hogy mikor van programom, elfoglalom magam, szórakozom, akkor jó, egész jó. De egy sima munkanapon, otthon, eléggé szomorkás vagyok, érzem a hiányt. De nem tudok folyamatosan programokat csinálni magamnak sajnos:-) erre sem időm, sem pénzem nincs.

Azért írtam ki a kérdést amúgy, mert nem is akartam elfogadni, hogy egy ilyen rövidtávú valami, viszony??? után az ember ennyire lenn lehet. De ezek szerint létezhet. De hogy-hogy? Még csak össze sem vesztünk, semmi ilyesmi...

Utolsó, ha van valami jó recepted, megoszthatnád velem?

2017. nov. 13. 13:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Hm...nekünk 3 év volt a szenvedés, 3 hét a románc. Mindez az agyunkban és nem az ágyban. Én kb.majdnem meghaltam. Most se tudom, mi lenne ha újra látnám.
2021. okt. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!