Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az, hogy egy természetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, hogy egy természetes személy nem tudja eldönteni, mit érez a másik iránt?

Figyelt kérdés
2017. nov. 16. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
az egy természetellenes személy :D
2017. nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A természetes személyt azért írtam oda, mert nem engedte kiírni úgy, hogy helyette "valaki" volt.... :D
2017. nov. 16. 21:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Az érzelmek bonyolultak...
2017. nov. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy jogi személy tudja :D
2017. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem akar megbantani vele, hogy nem erdekled.
2017. nov. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlatlanság miatt.
2017. nov. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Black Velvet, lelőtted a poénomat. :(
2017. nov. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyen lehet egy érzelmileg egyéb okokból is telített időszakban, egy túlhajszolt időszakban. De ez csak időszakos. Egy idő után, ha az illető le tud csillapodni, tud picit "magába forudlni", akkor azért ez ki kell, hogy kristályosodjon.

Szerintem olyan nem nagyon van, hogy hosszútávon valaki nem tudja eldönteni, hogy valaki iránt hogyan érez, olyan viszont lehet, hogy tudja, hogy érez, és azt is tudja, hogy racionálisan mi lenne a helyes.

És ezért nem tud dönteni, ezért hezitál, ez ért nem konzekvens a viselkedésében, stb. stb.


Vili?


Most magamból indulok ki. Volt már olyan, hogy kapcsolatban éltem, mégis munka során kialakultak érzelmeim egy másik emberrel NEM DIREKT. Pusztán munka közben kommunikáció alatt. Tudtam, hogy mit érzek iránta, de azt is tudtam, hogy otthon vár a párom, ezért egy rövdi ideig kétértelmű jelzéseket küldhettem az illetőnek.

(Aztán mivel ő már megszokta, a jelzéseket, meg feltételezem, ilyenkor aztán jön neki egy hancúr, azt hitte majd most is. ) Rövid idő alatt sikerült észheztérnem, leálltam, jeleztem felé is, hogy itt bizony nem lesz semmi.

De közben, (ez néhány hét volt), biztos, hogy úgy tűntem, mint aki nem tudja, hogy mit érez.

Tudtam én, meg azt is, hogy ezt nem szabad érezni.

Aztán ennek rengeteg féle változata van. Ex bekavar. Két pasi között kell választani, ilyesmi..


Remélem férfiként tetted fel a kérdést, mert ha nőként, akkor nem hiszem, hogy mérvadóak az én válaszaim.

2017. nov. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért lehet mert idő kell és azért is mert még mondjuk egy exed iránt érzett érzelmeid illuziójának rabja vagy.


Ha már üres a szíved akkor tudsz igazán befogadni mást.


Iletve kell hogy a másik felkeltse az érdeklődést vegye a lapot mikor hogy kell hozzád viszonyulnia ilet kitartónak kell lennie hogy elhidd neki tényleg te kellesz ez emberenként változó.


De tégy egy próbát.. Gondold azt hogy mondjuk soha többet nem hallasz róla mert elüti egy autó vagy valami történik vele.. mondjuk autóbalaeset


Hiányozna?

2017. nov. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!