Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire reménytelen a helyzetem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire reménytelen a helyzetem?

Figyelt kérdés

Az általános iskola óta nem volt barátnőm, ebből kifolyólag még nővel sem voltam (értsd: még szűz vagyok) és csókolózni se csókolóztam még senkivel...

Ennek több oka is van az első az, hogy szociális szorongásom van és rendkívül önbizalomhiányos vagyok de olyan szinten, hogy egyszerűen nem tudom elképzelni azt, hogy egy lány vonzónak találna engem... Az ismerőseim szerint jól nézek ki és aki nem ismer azt gondolja rólam, hogy nagy nőcsábász vagyok:D bár így lenne... Őszinte véleményeket és tanácsokat várok tőletek, mit kellene tennem stb.

Ui: 20/F



2018. febr. 23. 17:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Az öngyilkosságot ne tanácsoljátok azon már gondolkoztam én is!
2018. febr. 23. 18:00
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Miért szorongsz? Miért vagy ennyire önbizalomhiányos?

Nem lehetsz olyan "selejt", mindenkinek vannak jó és rossz tulajdonságai, és mindenkihez van hasonló (már személyiségre)

Illetve azt mondják jól nézel ki, akkor mi a gond? Nem hinném hogyha 150 cm, 120 kg, elálló fogú és fülű lennél akkor ezt mondanák :D Vagy bántottak a külsőddel? Egyrészt senki sem tökéletes, másrészt mindenkinek más tetszik, csak van aki többeknek, van aki kevesebbeknek.

Ha az elutasítástól félsz akkor ne csajozási szándékkal ismerkedj, hanem csak ismerkedési szándékkal. Nagyon sok barátságból, ismeretségből lehet kapcsolat, és ez bizony valóban könnyebb mindkét félnek mint direkt ismerkedni.

Ha a külsődet érzed rossznak, nézegesd magad a tükörben, és keresd meg a szépet, az előnyöset. Biztosan van. Ez lehet az alakod, a szemed, az arcod, bármi.

Ha amolyan csodabogár vagy akit olyasmik érdekelnek ami miatt mások bolondnak néznek, akkor keress hozzád hasonlókat, akár szakkörökben. Én is 18 éves koromig azt hittem egyedül vagyok a hobbimmal.

És ne szorongj azon hogy még abszolút szűz vagy, 20 évesen szerintem ez nem ciki, legfeljebb bizonyos IQ szint alatt. Nekem volt 24 éves szűz barátom, életem legszebb ajándékának tartom hogy első lehettem neki. Imádtam.

Szóval fel a fejjel, ne szorongj, vedd kicsit lazábban az életet! Ne félj, senki nem fog megenni :) Csak keresd azt amivel, akivel jól érzed magad, a többi meg majd jön magától. :)

N30+

2018. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Szia. Velem is igy volt annak idejen (lany vagyok)Szerencsemre noverem segitett. Sportolni jartunk es sokat beszelgettunk. Egy rahedli konyvet olvastam el a temaban :) Van akinek nehezen indul be a szeker, ennyi . Szerintem legy turelmes onmagaddal szemben. Azert hogy valtozzon a dolog neked kell valtoztati magadon, illetve a hozzaallasodon. Baratoktol tanacsot kerni nem feltetlenul szerencses.... nem mindenki akar jot. Fejben dol el.Nagyon izgalmas idoszak elott alsz :) Sok sikert.
2018. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Balázs? Te vagy az, új köntösben? 😃
2018. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Meleg Patrik László ***** válasza:
74%
Minden ember saját élete irányítója.Te a magad életét irányítod.Semmi baj azzal,ha egyedül vagy,előbb utóbb rádtalál a szerelem,és boldog leszel.Legyél türelemmel,az idő mindent megold.Talán legyél kicsit nyitottabb a lányok felé,bókolj,ismerkedj,és előbb utóbb rátalálsz a személyre,kivel boldog lehetsz.Sok Szerencsét hozzá!
2018. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az idő semmit sem old meg. Ez egy tévhit.

Egyre rosszabb és rosszabb lesz. Egyre inkább távolodsz majd a nőktől, egyre inkább begubózol és elkeseredsz, miközben látod hogy a barátaid sorra házasodnak.


Ez az igazság!


Tenni kell valamit, nagyon sürgősen el kell kezdened dolgoznod a személyiségeden. Fejlődnöd kell minden téren, hogy az önbizalmad megjöjjön. A szerelem nem talál meg magától, nagyon komolyan rá kell állni és keresgélni. Sok sok csalódást, visszautasítást kell kiállnod, és bírni az ütéseket, hogy sikered legyen.


Máshogy nem megy. Holnaptól állj rá a dologra.

2018. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja és megmondom konkrétan mit tegyél:

A szociális szorongás miatt menj el pszichológushoz, ha komoly önértékelési zavarod van akkor pszichiáter kell, gyógyszeres+ pszichoterápiás kombóval.

E nélkül 30 éves szűzként halál depresszióval fogsz édesanyád ölében sírdogálni.


Tegyél valamit az életeddel, legyenek céljaid. Szedd össze magad. Gondolom otthon laksz anyádéknál. Iratkozz be egyetemre, és költözz el mielőbb. Van diákhitel, szoctám is. Ha más nem megy találj ki egy szakmát és keresd rommá magad 2 év múlva. Iszonyú hiány van egyes szakmákból.

A karrier, pénz = önbizalom.


Stílus: Építsd ki egy egyéni ízlést, amiben jólérzed magad. Lehet egyszerű farmer ing kombó is. Ne legyél igénytelen mackóalsós szar.


Test: Azonnal kezdj el sportolni. Kondizás mellett érdemesebb izgalmas sportokat is kipróbálni. Akár extrémsportot is, hogy bátrabb légy. A sport jókedvet és kiállást ad.


Barátok: Erőszalold meg magad és járj el velük ide oda. Akár utazz el velük... egyedül is utazhatsz. Fogsz egy olcsó fapados Wizzair járatot és elugrasz pl Izlandra pár napra. Meglátod kalandok által fejlődsz és lesz mit mesélni a récéknek.


Azt mondom legyél izgalmas férfi mielőbb, 20 éves vagy, de ezért durván keményen meg kell dolgozni.

2018. febr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönök minden eddigi választ, pszichológusnál két hónappal ezelőtt voltam de újból elmegyek majd + változtatni fogok a hozzáállásomon tényleg köszi mindenkinek!:)
2018. febr. 24. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!