Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek baj ha fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj ha fiatalabb a lány?

Figyelt kérdés
Elég nagy a korkülönbség, én 23 éves leszek nemsokára a lány pedig most töltötte nemrég a 14-es életévet. Tudom hogy hírtele hatlmas a különbség, ezért is teszem fel a kérdést.Nagyon kedvelem a lányt, érett gyönyörű, kedves aranyos és eszed. Vonzódom hozzá, nagyon is. Úgy érzem ez kölcsönös de az elveim közbeszólnak, a lány hozzám képest mérve fiatal nagyon is. Szerintetek csak rossz sülne ki abból ha az érzelmeim hatására felerősíteném/ megalapoznám az érzéseit? mit gondoltok egy ekkora korkülönbséggel rendelkező párkapcsolatról ami JELENLEG ténylegesen érzelmek alapoznak meg

2018. márc. 20. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
4%

Én csak 20 évesen veszítettem el a szüzességem és akkoriban, de később sem voltam sajnos soha 18 évnél fiatalabb lánnyal.


(Aki volt, annak egy szava sem lehet, meg se szólaljon.)


Úgyhogy én a helyedben kihasználnám a lehetőséget Nem őt, mielőtt valaki félre olvassa, hanem a lehetőséget hogy vele legyél.

2018. márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%

Egy próbát megér csak ne lovalld bele nagyon magad. Ilyenkor rengeteget változik az ember, de azt sem lehet mondani, hogy a te korosztályodban sokkal érettebbek lennének a csajok.

Szóval ahogy érzed.

2018. márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Meg gyerek.
2018. márc. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ige. formás lány ezt nem lehet figyelmen kívül hagyni, de nem ez a lényeg. és nem a törvényessége érdekel a dolognak. hanem hogy elég nagy a különbség. egy kislány hozzám képest de még is érett testileg és szellemileg is, amit eddig a saját korosztályomba nem találtam meg. egy barátom által ismertem meg a lányt ( nem kell mondanom az életkorát tekintve h a barátom lánya) kezdetektől fogva kedvelt engem és ahogy törekedet felhívni magára a figyelmet egyre vonzóbbá és vonzóbbá vált számomra. sok időt töltöttünk együtt sokat beszélgettünk és végül én is elkezdtem vonzódni hozzá. de még egy ártatlan szűz KISLÁNY. az érettsége ellenére az élettapasztalata és egyebek nincsenek meg, az elején nem tudtam mit kezdjek az aranyos szerelmével irántam. próbáltam másfelé terelni hogy a saját korosztályába keressen szerelmet de ennek már 1 éve. sajnos már én is nagyon vonzósom hozzá mint testileg mint érzelmileg. és a legfőbb bajt a testi része jelenti. nem szeretném ha egy bóvli tiniszerelemből elvenném a szüzességét mikor elveszíthetné egy komolyabb kapcsolatban is.
2018. márc. 20. 18:02
 5/10 anonim ***** válasza:

4:


Érdekes egyszer az emberek a fiatal felnőtteket (18-25 évesek) gyalázzák-alázzák, hogy ők még mennyire gyerekek, aztán ha egy ilyen gyerek összejönne egy 14-17 éves gyerekkel, akkor hirtelen a nagy érett hatalmas felnőtt férfi/nő meg akar rontani egy (kis)gyereket.


Csak döntsétek már el, hogy akkor most mik is a fiatal felnőttek, mert egyszerre a kettő nem megy.

2018. márc. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Te is írod, hogy egy élettapasztalatok nélküli ártatlan, szűz kislányként tekintesz rá. Érzed, tudod, hogy nem hozzád való. Hagyd békén, hogy élje a saját életét, ami a korának, tapasztalatának megfelelő.

Attól még, hogy itt pár kiéhezett férfi rendben levőnek tekinti, hogy egy 14 éves, általános iskolás kislánnyal lefeküdjön, az semmilyen szinten nem normális.

Nem vagytok még csak hasonló élethelyzetben sem, sem érettség tekintetében (testileg, értelmileg egyaránt), sem élettapasztalat, mindennapi feladatok, problémák, helyzetek tekintetében.


Ha tényleg értelmesnek, tisztességesnek, tartod magad,és számít neked ez a lány valamilyen szinten, akkor békén hagyod, és megérteted vele felelősségteljes, több tapasztalattal, megfelelőbb rálátással rendelkező, idősebb egyénként, hogy nem normális az, ha ti együtt vagytok.

2018. márc. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a probléma hogy próbáltam megértetni vele. számtalan beszélgetésen túl vagyunk a hölggyel. ez már több mint 1 éve tart. én szinte végig úgy álltam hozzá hogy ebből NEM lehet semmi és ezt a tudtára adtam. ez akkor volt mikor 14 volt. küldözgedte a zenéket a "tiltott szerelem" meg az "Ő még csak most 14" és hasonló zenéket jelenleg amúgy 15 éves lesz. és én tényleg attól félek h számára ez csak egy másfél évig húzódó szerelmi lámur mikor a tini beleszeret egy idősebb pasiba mert az felnőtt önálla és "tök menő meg sexy" és nem magamat féltem félreértés ne essék. őt féltem, hogy belemegyek és az első "szerelmet" az első szexet olyan emberrel éli meg akivel nem kéne, mert ezt megélhetné úgy ahogy én vagy sok más tini egy saját korabeli illetővel akivel talán tovább együtvan vagy jobban megérdemli
2018. márc. 20. 18:31
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebből a viselkedésből, amit ő tanúsít feléd, teljesen lejön a fiatalsága, éretlensége. Nem hajlandó megérteni a helyzetet, ez is csak azt mutatja, hogy ő nem látja át, hogy miért nem jó, ideális ez egyikőtök (!) számára sem. Miért nem beszéled meg az édesapjával, aki neked, mint írtad, jó barátod? Megéri tönkretenni egy jó barátságot, egy kislány rajongásáért, egy tini szerelmi drámájáért? Hátha az édesapja nagyobb hatással lenne rá.

Te is látod, hogy nem illetek össze, ha már most ilyen éretlenül (korának megfelelően) reagál erre a szituációra is, a későbbiekben ez más lehetséges, köztetek fellépő helyzetekben ugyanúgy előjönne, megnyilvánulna.

2018. márc. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiába "érett", még gyerek. Engem is érettnek, felelősségteljesnek tartottak 14 évesen és mégis, ha visszanézek szinte magamra sem ismerek, annyit változtam, pedig nem egy vénasszony vagyok, még csak 20 vagyok. Szerintem semmiképpen ne kezdj vele semmilyen kapcsolatot, max barátok legyetek. Ha elutasítod, akkor ne húzd a dolgot, hanem határozottan mondd meg neki, hogy nem akarsz tőle semmit és ha barátként tekintesz rá, akkor igyekezz terelni őt a saját korosztálya felé, ha mindenképpen párkapcsolatot akar.
2018. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En is ilyen helyzetben vagyok , bàr en azt hittem hogy legalabb 18 eves korul van es kiderult hogy csak 15 vagy 16 lesz , igaz mi sosem beszeltunk mèg csak neztuk egymast de nagyon megtetszett szinte meg nem lattam szebb lanyt nalla! Miutan kiderult az esedleges kora azota probalom elfelejteni es talan ha ugyhozza az elet evekkel kesobb talan egyutt leszunk!
2018. márc. 21. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!