Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tanácsok esetleg vagy tapaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsok esetleg vagy tapasztalat, hogy mitől ilyen a csaj és miért csinálja ezeket?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel tavaly sokat szemezgettünk meg flörtöltünk és folyamatosan zavarban volt mellettem és aranyos és nagyon sokat beszélgettünk egyre mélyebb dolgokról, aztán elhívtam randizni és igent is mondott és a találkozó előtt lemondta és összeveszett velem meg hogy hagyjam őt békén. Azóta nem is beszéltünk és mostanában megint beszélgetünk meg közös barátok által néha összefutunk és én már haverként kezelem teljesen és elkezdett írogatni megint és ugyan úgy zavarban van mellettem, folyton mosolyog és a padlót nézi. Van olyan, hogy barátokkal beszélgetünk és tök jól elvagyunk és nevetgél ő is stb és egyik pillanatról a másikra már azt látom rajta, hogy mellettem feszülté válik kicsit és ideges (nem mérges vagy dühös, hanem feszülten ideges). És egyáltalán nem tudok rajta kiigazodni.
2018. ápr. 24. 18:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáteszem, hogy máskor meg ahogy meglát pár virul és fülig ér a szája és csak kapkodja a szavakat és nagyon örül nekem és annyira zavarban van, hogy már elvan vörösödve stb
2018. ápr. 24. 18:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem túl éretlen ahhoz,hogy eldöntse,mit akar.Sok reményt ne fűzz hozzá!
2018. ápr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert nő, és mint ilyen, szeret játszadozni azokkal a férfiakkal, akik nem tetszenek neki.
2018. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válaszom: passz. Ezt csak ő tudhatja. Lehet hogy alapból ilyen, lehet, hogy nem tudja hogyan kéne viselkednie veled.

De kérlek, figyelj kicsit jobban a fogalmazásodra, mert alig bírtam végigolvasni ezt a rövid szöveget, minden pillanatban azt vártam, hogy vége legyen. Ennyit láttam belőle: "és és és ksbdbsk és és és kjsdkhs és és és és és és" rengeteg az ÉS. Nem kell ennyi, felesleges. Meg lehet ezt írni normálisan is, szóismétlés nélkül..

2018. ápr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!