Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolatban lévők! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban lévők! Mit reagálnátok, gondolnátok ha a barátnőtök/barátotok egyszer véletlen az exe nevén szólítana titeket?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 26. 09:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
40%
Velem is elofordult. Oda es vissza is. Ha valakivel evekig egyutt voltal, sima reflex. Nem kell jelentoseget tulajdonitani neki.
2018. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
27%
Tényleg ennyi ember néven szólítja a párját, mint a szomszéd asszonyt, vagy egy kollégát?? Mi egyszer sem szólítottuk egymást név szerint, az olyan hivatalos, semmitmondó, személytelen.
2018. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Utolsó, mi nem mindig, de néha igen.

Az esetek 90%-ában becézgetjük egymást, de vannak helyzetek, amikor nem. Szerintem ez teljesen szituáció-függő.


Nem fogod pl. Cicámnak szólítani a párodat, ha éppen haragszol rá valamiért. Vagy legalábbis nagyon hülyén jön ki :D

2018. ápr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én volt már hogy véletlen egy régebbi exem nevét mondtam, de szerencsére nem vette észre :D. Ha engem szólítana úgy, akkor csak nevetnék. Sokkal rosszabb lenne ha egy olyan néven szólítana aki nem az exe... Na azon kiakadnék. (erre kivétel a húg, de a páromnak olyan nincs)


Amúgy én se szoktam név szerint szólítani, pont ezért is mert 10 fölött van az exek száma, így könnyen előfordulhatna hogy véletlenül mást mondok (persze mindet másképp hívták). De komolyabb témáknál, vitánál nem becézgetem.

2018. ápr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#13

Ha haragszunk egymásra, azt általában kettesben meccseljük le, nem a nagy plénum előtt - akkor meg tök evidens, hogy egymáshoz beszélünk, hisz nincs ott más, akkor meg minek kéne szólongatni? :D

2018. ápr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

volt, de nem vettem komolyan, érthető ha 5 év kapcsolat után dühében máshogy szólít (még jól is esik, hogy ha ideges, akkor az ő neve jut eszébe:)


az lenne inkább gáz, ha szex közben, orgazmus közben hívna máshogy

2018. ápr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Egyszer szólítottam a volt férjem nevén a párom.14 év házasság volt, válás után 3 év telt el.Mivel van közös gyerek így az exférj neve gyakran elhangzik.

Rosszul esett neki nem is értette de én sem.Bocsánatot kértem mert hülyén jött ki, nem kettesben voltunk.Végül is nem csináltunk belőle ügyet.

2018. ápr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Engem nem izgatna, annak tudnám be, hogy fáradt és véletlenül összekeverte. De a saját nevemen is nagyon nagyon ritkán szólit, így erre nem látok sok esélyt. Még ha kiabálunk egymásnak valamiért, akkor se szólítjuk meg, csak mondjuk amit akarunk.


Pl ha nem találok valamit, akkor nem teszem hozzá, hogy hé Peti, hova tetted a kulcsokat, hanem csak megkérdezem, hogy hol vannak a kulcsok?

2018. ápr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Miután miattam hagyta el az előzőt, ezért igencsak csodálkoznék x év után. Bűntudat? Vagy mostanában sokat nosztalgiázik, eszébe jutott az ex? Esetleg találkozott is beszélt is vele.


Rosszabbra nem gondolnék. Nem hiszem hogy olyan sunyi, hogy TITOKban pár év után az elhagyott exhez vissza szalad sunnyogva, hogy megdughassa. :D


Nevetséges. Ha mégis, akkor ez van. Én tudom kit melengettem a keblemen, tehát csalódás, ha pedig csalódom nem tudnám folytatni a kapcsolatot. Persze fájna, de hát mindig azt mondom "ha menni akar, menjen"...féltékenykedésnek nincs sok értelme...

2018. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igaz most nem vagyok kapcsolatban de ha összejönnék a kiszemeltemmel és ő hívna véletlenül az exe nevén akkor nem akadnék ki. Max furin néznék és talán elröhögnénk a helyzetet
2018. ápr. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!