Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hívjam be magamhoz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam be magamhoz a futár fiút?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat rendelek netről és mindig ugyanaz a futár jön. Még nem ismerjük egymást de leesett, hogy tetszem neki. valamilyen né a nevem de már nem vagyunk együtt a férjemmel 4 éve , ma mondta hogy hosszú nevem van és le kéne rövidíteni, ez azt jelenti hogy ne legyek a férjem nevén. Nekem is nagyon tetszik a futár fiú és hogyan érhetném el, hogy behívjam magamhoz? Mit találjak ki? Gondolkodtam azon hogy mondom neki segítsen behozni a csomagot? De én csak kis csomagokat szoktam rendelni, nagyokat nem akarok, hogyan hívjam be magamhoz? Nem akarom még elmondani neki hogy tetszik nekem?

#randi #szerelem #futár #GLS #Batorsag #szerelmesek lettünk
2018. máj. 17. 21:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

Nem mehet be munkaidőben, mert kivágják. Nagyon sok csomagot visznek ki egy nap, ha leáll fél órára, borul a napja. NEM ÉR RÁ.


MOndd neki, hogy ha kivitte az utolsót, visszahozhatná magát vacsira.

2018. máj. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 iamaveryniceguy ***** válasza:
64%
Miért nem mondod neki, hogy "nem akarsz bejönni meginni egy kávét?"?
2018. máj. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Hívd be egy kávéra ( idős nénik szokták ezt a postással:))
2018. máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%

Nem bántásból, de sehogy. Neki fix munka ideje van ugyan úgy. És nincs ideje nőzni. Neki ki kell szállítani a felvett dolgokat még az nap.

Ha nálad időzne, csak sokkal később jutna vissza a csomópontra, leadni a kocsit; illetve onnan még haza.

2018. máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
"ma mondta hogy hosszú nevem van és le kéne rövidíteni, ez azt jelenti hogy ne legyek a férjem nevén." - jaj, ez kinos lesz :")))).
2018. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
90%
Pár évvel ezelőtt majdnem egy kerek évig futárkodtam és konkrétan arra nem volt időm, hogy pislogjak, nemhogy még beüljek pár percre egy kávéra valamelyik ügyfélhez. Maximum annyit tehetsz, hogy átnyújtasz neki egy cetlit a számoddal és mosolyogva közlöd, hogy hívjon fel. A futárkodás nem irodában hetyegést jelent, hanem sprintversenyt az idővel.
2018. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
utolsó nagyon jó ötlet volt :) Köszi
2018. máj. 17. 21:19
 8/18 anonim ***** válasza:
45%

Tényleg leterheltek mostanában, emberhiány van a csomag meg sok.


Kérdeztem aki ide jár, hogy mi a helyzet ilyen téren.


Azt mondta vannak érdekes dolgok, maradjunk annyiban van akinek gyereke is van az egyik címzettől.


Ezek szerint nem reménytelen 😉

2018. máj. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

"ma mondta hogy hosszú nevem van és le kéne rövidíteni, ez azt jelenti hogy ne legyek a férjem nevén"


:D :D :D

Ez azt jelenti, hogy macerás mindig leírnia a hosszú nevedet :D

2018. máj. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A futároknak meghatározott "nyom" szerint kell kézbesíteni a csomagokat, megvan mikor hova érkeznek és kb mennyi idejük van az adott címen tartózkodni. Nem fog veled munkaidőben kávézgatni. Én csinálnék valami fini sütit vagy csomagolnék neki valami finomat, ha biztos van köztetek valami, aztán majd megteszi ő a következő lépést.
2018. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!