Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bevallottam hogy szeretem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallottam hogy szeretem, de ő nem tudom hogy érez. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Van egy srác,8 évvel idősebb nálam. egy kocsmában találkoztunk még régebben és azóta Facebookon beszélgetünk meg persze barátok extrákkal kapcsolatban vagyunk...ezzel csak az a baj hogy van egy barátnője...jó tudom ezt sokak elítélik de hát na.

Szóval mostanában elkezdett máshogy viselkedni velem,kedvesebb,nem szologat be szokásához híven,kerdezget engem amit nem nagyon csinált eddig,meg hogy ha meselek neki egy sracrol olyan mintha féltékeny lenne egy kicsit és eddig nem ilyen volt,meg mintha egy kicsit másképpen nézne rám mint eddig. Én már pár hónapja sajnos bele szerettem a sracba és ezt be vallottam neki írásban meg meg kérdeztem tőle hogy várjak vagy minden maradjon tovább. Erre ő azt válaszolta hogy ne csináljam ezt vele,én kérdeztem hogy mit csinálok?és ő mondta hogy ezt már az elején mondta hogy ez lesz. Én megkérdeztem tőle hogy nagy baj ez erre mondta hogy én mondjam meg hogy szerintem nagy baj e ez én ugye mondtam neki hogy őszintén nem tudom mi a jó válasz rá.erre mondta hogy ő sem tudja és ez nagy baj. Utánna írta hogy Ez igy valahogy nagyon nem franko.En utánna írtam neki hogy Nekem mondod?!szerinted nekem milyen érzés hogy ez a helyzet?

Ő erre mondta hogy tudja ő is volt ilyen helyzetben...megkérdeztem tőle hogy ő hogy jutott tovább mert nagyon nem jó hogy így érzek ebben a helyzetben.es mondta hogy ő akkor kilépett abból a "kapcsolatból"

Megkérdeztem tőle hogy ő szeretne e ha kilépnek ebből és mondta hogy nem tudja rá a választ.

Ez mind szerintetek mit jelent?valamit érezhet vagy nem?mi többet tudnék tenni?kérlek segítsetek



2018. jún. 2. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Még ő is azt mondta, hogy kilépett mikor ilyen helyzetben volt.Szerintem ez mindent elmond.
2018. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ebből az jön le, hogy kedvel téged, jól érzi magát ebben a barátság extrákkal kapcsolatban, amiből nem is szeretne kilépni, viszont ő nem érez úgy irántad, ahogy te, vagyis nem szerelmes beléd. Könnyebb lenne neki, ha nem éreznél így és valószínűleg ezért nem tudja, hogy mi tévő legyen. Ha ő is többet akarna tőled, akkor nem lenne barátnője, hanem veled lenne kapcsolatban. Szóval szerintem ha nem akarsz magadnak fájdalmat, akkor inkább nereménykedj és a legjobb lenne befejezni ezt, ami megy kettőtök között.
2018. jún. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy az ilyen csávóknak (vagy nemtől függetlenül az ilyen embereknek) miért jön össze minden. Amúgy biztos, hogy nem vagy neki közömbös, csak ez a helyzet így most neki jó, mert megkap mindent (nem mellesleg két puncit is), hülye lenne ő dönteni... Viszont ha nagyon akarna téged - és nagyon tisztességes lenne -, akkor kilépett volna a kapcsolatából, és eleve nem is kezdett volna ki veled.
2018. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!