Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikortól nem ciki kimondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól nem ciki kimondani azt, h "szeretlek"?

Figyelt kérdés

Tudom...tudom...onnantól, h ténylegesen így is érzem. DE:

Kb 1 hónapja ismerem, heti 2-3 alkalommal tudunk találkozni, de napi kapcsolatban vagyunk. Szerintetek hülyének nézne, h ilyen rövid idő alatt beleszerettem, ha esetleg színt vallanék Neki?

Vagy ez, még nem is lehet szerelem? Csak fellángolás?

Volt jó néhány párkapcsolatom, ott sokkal hosszabb időbe telt, mire kialakult a szerelem a részemről. Viszont mellette újra tininek érzem magam és kiugrik a szívem.

Szerintetek kimondjam? Vagy várjak még vele?



2018. jún. 14. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Minek, ha nem tudod, hogy az-e? Hány évesek vagytok?
2018. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Hàny éves vagy? 15? Őszinte érzéseket soha nem ciki kimondani, max az éretlen tinik gondolkodnak így. Mi a 2. randin szerelmet vallottunk egymàsnak, semmi ciki nem volt benne. Ő mondta először férfiként, ma màr a férjem.:)
2018. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Sose. Én az utolsó embernek a találkozásunk után nem egész egy órával mondtam.
2018. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Azt sose ciki. Amikor úgy érzed jön, hogy már kár lenne visszafojtani a kimondását, meg nehezebb is lenne visszafojtani, mint kimondani, akkor mondjad ki. meg ha téged ez jó érzéssel tölt el, hogyha kimodod. Szerintem ez nem nevetség tárgya, ha őszintén íGy érzel, akkor ne félj kimutatni, kimondani.
2018. jún. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

*Meg ha pl kiröhögne, vagy zokon venné, akkor nem is ő lenne az igazi


számodra.

2018. jún. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Biztos nem röhögne ki,de azt se akarom, h elriadjon. Eddig az összes kapcsolatomban a pasi mondta ki először. Nagyon szimpatikus, teljesen belezúgtam, de félek, h egyszer csak kilép az életemből. Azért is gondolkodom ennyit rajta, mert szerintem én fel sem érek hozzá, kevésnek érzem magam, az is csoda, h egy ilyen pasi szóba állt velem. Azon is meglepődök, h rendszeresen keresi a társaságom. Eddig elég távol álltak tőlem az érzelmek, ezért is annyira fura ezt kimondani, illetve ronthat-e a dolgokon. Lehet, h tényleg gyerekes ez a kérdés, de magamban sokat rágódok rajta. Köszönöm a válaszokat.

Egyébként 27 évesek vagyunk.

2018. jún. 15. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!