Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha én ki írom ide, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én ki írom ide, hogy milyen érzelmes kedves stb pasas vagyok, akkor a legtöbb nő már azt gondolja egy jó pasi írta ezt ki és be helyettesítik mellé legtöbben a külső idealjukat, majd helyeselnek? Igazam van?

Figyelt kérdés

#szerelem #elképzelés #érzelem #képzelődés #naivitás #fake megszemélyesítés #átlag- csúf
2018. jún. 29. 08:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nincs.
2018. jún. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ninvs.
2018. jún. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Te kivétel vagy. De Csikóstőttős láttam mar, hogy vagy 6-7 én hozzá írták hogy ön megy..
2018. jún. 29. 08:52
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha valami pasi ide azt írja, hogy érzelmes, nekem az jut esze,be, hogy b*zi..Bocs..
2018. jún. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

" De Csikóstőttős láttam mar, hogy vagy 6-7 én hozzá írták hogy ön megy.."

De olyant láttam párat már , hogy vagy 6-7 en hozzá irtak hogy pm megy , mert csupán roppant kedvesnek írta le magát a kerdezo;!

2018. jún. 29. 08:58
 6/14 anonim ***** válasza:
Nincs.
2018. jún. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Folyt: amikor meg meglátják a képet ,okadnak egyet és tovább keresgelik a kedves személyt amíg nem egy Romeo vagy éppen Júlia fog végre a képen szerepelni.
2018. jún. 29. 08:59
 8/14 A kérdező kommentje:
*4es nézd meg a tini kategóriát ott tele ilyen birkakal .. ha nem pont a kedves de valamely szinonimája szerepel.
2018. jún. 29. 09:01
 9/14 anonim ***** válasza:
Tehat a tini kategban olvastad, majd kiterjeszted felnott nokre. Ez igen!
2018. jún. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pasi kiírja, hogy milyen kedves, rendes, érzelmes stb, akkor azt gondolom, hogy egy elhízott, igénytelen munkanélküli, aki itt sír, hogy miért nincs nője, "pedig ő olyan kedves, rendes, érzelmes, a nők meg mind kvák, akik csak a tahó prolikat szeretik"...
2018. jún. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!