Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Találkoznátok helyes, de túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznátok helyes, de túl egyszerű férfival?

Figyelt kérdés
Adott egy nagyon jóképű fiú.Rám írt Facebookon hogy régóta tetszem neki.Néhány napig beszéltünk de aztán inkább mondtam neki,hogy ne találkozzunk.Tudni illi nagyon nem tud írni.Rengeteg a hiba benne.Én se vagyok egy lángész,de az írás az elég alapvető.Ilyenek ír hogy tanáltalak, akko,má....😅Tiadnátok azért esélyt neki?Külső totál az ideálom.😄

2018. júl. 12. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy elnézem, te se nagyon tudsz írni, szóval miért is ne? Összeillenétek.
2018. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Én nem. De te adhatsz. Nekem nagyon fontos, hogy szellemileg megközelítőleg egy szinten legyünk. Nem sznobságból fontos, hanem tapasztaltból. Ha nem azonos az értelmi intelligencia szintünk legalább majdnem, akkor nem érdekes egyikünknek sem az egymással töltött idő. De nem mindenkinek fontos ez.
2018. júl. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Tutira nem. Tőlem az úgynevezett egyszerű emberek amúgy is hülyét kapnak, mert képtelenek követni a gondolataimat, akkor meg minek?
2018. júl. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. júl. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Férfi vagyok, és régebben ismerkedtem olyan nővel, aki pont az ideálom külsőre, de tök hülye szegény... Thanks but no thanks.
2018. júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"mert képtelenek követni a gondolataimat, akkor meg minek?

"---nem bántásként írom, esetleg próbálkozhatnál verbálisan kommunikál velük :)

2018. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Első igen látom vannak hibák,de az azért van mert gyorsan írtam.De én nem ilyen hibákról beszélek.A műveltség,ahogy a többiek is mondják.Az ami eltér.Egy esélyt talán adok,egy találkozásból még nem lehet semmi probléma.😄Le írom majd,hogy milyen volt a randi.😁
2018. júl. 12. 20:11
 8/9 anonim ***** válasza:
így van, meg kell próbálni
2018. júl. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap megvolt a randi.Alig mert rám nézni az első fél órában.Lehet zavarban volt.😄Aranyos volt,haza kísért és ennyi.Se puszi,se semmi.😄Azt hiszem amire köztünk lesz valami akció,el telik jó néhány hét,mivel ilyen téren én sem vagyok kezdeményező.😂Vagy lehet soha nem is lesz így semmi.
2018. júl. 14. 04:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!