Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert valtozott a fiu ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert valtozott a fiu ekkora fordulatban? Miert van vele egy haverja allandoan mostanaban? 18/L

Figyelt kérdés

Nos van egy srac, akit nem reg ismertem meg, es az elmult par hetben olyan jol kijottunk egymassal, szinte csak egyutt voltunk mindenhol, csak egymassal beszeltunk, egyutt aludtunk, de mint baratok. FB-n tobbszor is irtunk egymassal, erdeklodott felolem.

Mostanaban meg semmi. Folyamatosan egyutt log egy uj haverjal, a tobbiek elott ram se mer nezni, elforditja a fejet, hallgatag, senkihez se szol semmit, nem vidam, komor.

Baratnoimmel epp beszelgettem, mikozben azt veszem eszre, hogy egymas utan 5x is felem nezett.

Azonban fb-n sem ir manapsag.



2018. júl. 24. 03:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy szégyell az új haverja előtt.

Kérdezz rá nála fb-n.

2018. júl. 24. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Egyértelmű tetszel a srácnak és nem akarja h a barátai ezzel piszkálják.

Nem jelentetted ki mostanában h milyen jó barátok vagytok?

2018. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, viszont a tobbiek fennhangon mondjak, hogy neki baratja van, viszont a baratommal mar szakitofelben vagyok, csak nem mondom el mindenkinek
2018. júl. 24. 22:16
 4/5 anonim válasza:
ebből tényleg az derül ki hogy tetszel neki. Csak hát a barátai mondják neki h barátod van. Ezért két lehetősége van vagy barátod marad vagy eltávolodik tőled. Ő az utóbbit választotta.
2018. júl. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor valahogy elmondom ezt neki, beszelek vele. Szeretnem, ha valtozna a dolog.
2018. júl. 25. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!