Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom állandóan ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan ezzel poénkodik, mégis miért?

Figyelt kérdés

A barátom állandóan azzal viccelődik hogy két csaj jó lenne, meg hogy ez is meg az.


Engem cukkol vele folyamatosan. Nem tehetek róla de engem ez felbosszant és igazából nem értem. Mert ha annyira más csaj kell neki akkor menjen.


Múltkor is játékból mondom hogy na most kívánhatsz valamit erre elkezdte hogy két csajt...


Most meg elkezdi elmehetek vele de jön 2 csaj is.


Miért olyan vicces ez?? És miért csinálja? Nekem ez szarul esik én nem mondok ilyeneket.


És azt is megmondtam neki hogy ha nem akar velem lenni mert vannak más jobb csajok akkor menjen. Én elengedem. Nem kell kényszerből velem lennie. Erre a válasz csak annyi hogy neeem.


Mi ez nála? De komolyan.. És mit tehetnék én ez ellen?


24N


2018. aug. 10. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

A barátom is hülyéskedett ezzel aztan mikor sokadjára betelt a pohár, megmondtam neki hogy ez nekem rossz, mert azt érzem, hogy nem vagyok elég neki, tehát vagy azonnal leáll, mert már rohadtul nem vicces, vagy azonnal abbahagyja.

Egyébként azóta én is csesztetem azzal, hogy két helyes izmos pasi így meg úgy, az persze nagyon nem tetszik neki, ugyhogy leállt a dologgal.

2018. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Minden tréfa fele igazság, sose feledd :D

A legnagyobb ajándék az lenne neki, hogy te meg egy másik csaj bújtok vele ágyba. Fáj, nem fáj, ez van. Ez még nem azt jelenti, hogy nem szeret, vagy megunt, csak hogy tipikus pasi a tied.

2018. aug. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Semmit se tudsz tenni, mert ilyen kis vicceskedve adagolja be, hogy két nővel akar szexelni. Egyelőre finoman adagolja, de aztán egyre erősebben.

Ha szereted, akkor ennyit megteszel érte, és hasonló érzelmi zsarolásokra készülj.

Egyszer mondd el, hogy szerinted nem vicces, és ha ez a vàgya, akkor keressen mást. De hagyjon békén ezzel, mert már ku.rvára unod. Ha nem érti meg, akkor gondold át, meddig akarsz pesztrálni egy fogyatékost.

2018. aug. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ugyanígy érzek én is.. Már már elveszi az önbizalmam pedig tisztaban vagyok a 'képességeimmel'.


De neki ez nagyon vicces valamiért.. De amúgy lehet nekem is ez kéne. Hogy csak így megjegyezni hogy jaj de jó pasi xy

2018. aug. 10. 13:53
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez elég szomorú, nálam nem fér bele a hármas. De nem tudom mit szólna ha én mondanam hogy mi lenne ha bevennenk egy harmadikat de férfit.
2018. aug. 10. 13:55
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
4.: igen, az enyém akkor állt le, amikor feltűnően elkezdtem nézni izmos pasikat (ő nem izmos). Érdekes, az az ötlet már neki sem tetszett, hogy én meg egy másik férfi...úgyhogy azóta leallt
2018. aug. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Az én barátom is ezzel van elfoglalva. De ő nem is akar hármasban, csak nézni engem egy másik nővel.


Ez csak ilyen amerikai pités álmodozás. Meg biztos vicces, hogy ugrasz a témára.

2018. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

"De amúgy lehet nekem is ez kéne. Hogy csak így megjegyezni hogy jaj de jó pasi xy"

Veszélyes ösvény. Nem ilyen témában, de sajnos egyszer velem is megtörtént, hogy úgymond visszaadtam, hátha észreveszi magát. Ő észre sem vette, de ami a legrosszabb, hogy belekényszerítettek olyasmibe, amit elítéltem. Te ne csináld ezt. Én nem értem minek vagy együtt egy vásári bolonddal. Az ilyennek még a haverokkal kéne ökörködni meg néha kellemesen eltölteni az időt valami libával, de minek neki komoly kapcsolat? A vesszőparipám: amit apukád nem csinál meg anyukáddal azt neked sem kell eltűrnöd egy pillanatig sem. A másik meg, aki egy kérdésben ilyen kis agyatlan hülye gyerek az más kérdésben is az lesz, meglásd.

2018. aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Találkoztok/vagytok együtt eleget kettesben kérdező ?

32/f

2018. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen. És többnyire ő keres engem ha végez a melóval.
2018. aug. 10. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!