Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom moziba megy más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom moziba megy más lányokkal?

Figyelt kérdés

7 honapja vagyunk együtt a párommal és még mikor nem jártunk egyszer mondta, hogy nem akar vele összejönni az egyik lány baratja. Azota is beszélgetnek, mert sulis barátok, most pedig moziba hívta a páromat egy másik lány oaztálytáraukkal. Engem is hívtak.. de akkor is borzasztóan irritál, hogy lányokkal megy moziba.. akár nélkülem is.

Nektek hogy esne? Kicsit ki akadtam, azon gondolkozom el sem megyek. V ne hisztizzek?

20/l párom 24.


2018. aug. 15. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerűen csal elmennék én is. A hisztizésnek semmi értelme.
2018. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Ez a kevésbé rossz verzió hogy téged is hivott
2018. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ugy bosszant..

Elmegyek akkor én is.. de nincs kedvem ott a régi lány ismerőseinek jó pofizni..

2018. aug. 15. 14:46
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Ne hisztizz.
2018. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell nagyon jópofizni, fogod a barátod kezét, nem vagy bunkó, csinosan felöltözöl. Elhívtak, tehát nincs titkolnivaló. Azzal tudsz a legjobban kijönni belőle, ha laza vagy.
2018. aug. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

És egészen pontosan miért is irritál? Honnan ez a bizalmatlanság és kisajátítási vágy?


A párodat tartod olyan kevésre, hogy kinézed belőle, hogy az első szembejövő punciért megcsaljon és elhagyjon téged?

Vagy magadat tartod annyira kevésnek, hogy nem éri meg melletted maradni?


Van egy általán >bármi< konkrét okod bármilyen negatív érzelemre? Szerintem nincs. Ne légy ilyen gyerekes.

2018. aug. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Meg kell tanulni helyesen kezelni a dolgokat. A barátod azért van veled ,mert téged szeret ,nem? Hidd el ne féltékenykedj ,mert az soha nem vezet jóra !:)
2018. aug. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Mi a francot hisztizel, hagy legyenek már barátai szegény szerencsétlennek.

Ha a hátad mögött susmogva, titkolózva találkozna lányokkal megérteném, hogy zavar, de még téged is meghívtak, hogy minden félreértés elkerülhető legyen.

2018. aug. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%
Mi ez a féltékenykedés meg hiszti? Tönkre akarod tenni a kapcsolatod, vagy mire jó ez neked? Normálisan szocializálódott embereknél tejlesen természetes, hogy vannak az embernek ellenkező nemű barátai, haverjai, mint ahogy az is, hogy programokat csinál velük, akár nélküled is.
2018. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Értem én.

Csak mikor én szerettem volna mozizni akkor nagynehez lett meg mikor menjünk.. nekik meg rögtön igent mond

2018. aug. 15. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!