Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van valaki, akit olyan csalódá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki, akit olyan csalódások érték a kapcsolatokban, hogy már képtelen a szeretetre és már több éve tart ez az állapot?

Figyelt kérdés
2018. nov. 4. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem sok ilyen ember van..
2018. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Te is?
2018. nov. 4. 17:29
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az utobbi 9 evben osszehozott a sors 2 narcisztikus pasassal akik mentalis gyotortek.

3 autistaval, akik jo emberek voltak es nem az o hibajuk, de keptelen voltam ennyire turelmes lenni.


Kb 30 olyan elso amikor azonnal szexet akartak, volt aki 5 perc utan kibokte "elvegre nem hazasodni keszulunk"


2 ferfi "barat", akik mindent megtettek, hogy azt higyjem, hogy tobb is van kozottunk. Allando talalkozasok kettesben, utazasok, olelesek, puszik, kezfogas, de amikor beszelni akartam rola, akkor elutasitott mindketto.


Szoval mar akkor se hiszek senkinek, ha esetleg tenyleg erdeklodnek irantam. Nem kell senki, nem ismerkedem, nem is akarok, de olyan szinten, hogy csak par emberrel tartom a kapcsolatot.

2018. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

#2


Nem tudom pontosan, de jelenleg úgy érzem magam, hogy képtelen vagyok rá és nem tudok mit kezdeni a bennem levő ürességgel. Bár ettől neked nem lesz jobb.

2018. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Látom, vagyunk még így páran. Bár én már senkihez nem kötődöm ezen a világon. Sebaj, ez az élet, kötelezően szar.
2018. nov. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%

5. Nagyon tetszik ez a megfogalmazás. "Az élet kötelezően szar." Mintha itt vezekelnénk bűneink miatt.

A kérdésre válaszolva és képes vagyok a szeretetre, de mindig pofára esek.

2018. nov. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy képes lennék-e a szeretetre. Amit érzek az leginkább fáradtság. Belefáradtam az emberek viselkedésébe.


Azt tanultam, hogy küzdeni kell azért, amit szeretnénk. Hát én küzdöttem, de nem olyanokért, akikért érdemes lett volna. Valahol a lelkem mélyén vágyom a szeretetre, de nem hiszem, hogy létezik a párom.


25/F

2018. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma írtam egy kérdést. Szegény kedves,jólelkű....olyan lányt akitől elolvadok(belső tulajdonságok). Csúnyán dobott a pasi. Mi lesz ebből a következő pasi egy kevésbé jó lányt kap. Ha meg ő is szemét vele. Egy rendes lányból egy durva szívű lány lesz.
2018. nov. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Együtt érzek veletek.

2018. nov. 4. 18:14
 10/14 A kérdező kommentje:

Én ilyen lettem sajnos durva.

Pedig én megprobáltam újra hátha,de csak azt kaptam hogy én vagyok az életed nője ,de azért a badoon 5 növel is megy a chetelés.

2018. nov. 4. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!