Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm 19. szuletesnapjara...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Berti12 kérdése:

Barátnőm 19. szuletesnapjara szerintetek jó otlet 19szall rózsa és egy hatalmas plüss mackó? Fel éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást, tényleg mindnekinek csak kívánni tudok egy ilyen kapcsolatot

Figyelt kérdés

Nem sok idom volt kreatív ajándékot találni mert külföldön tartózkodtam a heten.

Vagy valakinek valami más otlet?



2018. nov. 15. 12:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem 19 szál rózsa túlzás. Egy az hogy drága mert a leglepukkantabb virágosnál is 500/szál és még csak nem iy szép tehát az a sok rózsa kerülne nagyjávól egy 10-esbe és tényleg dobhatja ki az ablakon két nap után annyit meg kiszárítani sem lehet mert utána nem tudja hova pakolássza őket. Egy, maxi 3 rózsaszál bőven elég csokorban, ha szereti a virágokat a maci is jó, ha szereti a plüssöket, de emellé szerintem valami személyeset is adj neki. Vagy vidd el valami közös programra.
2018. nov. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
97%

"Én speciel biztos nem ajándékoznék pl. utalványt, nyelvtanfolyamot vagy bármi "hasznosat" egy fél éves kapcsolatban a páromnak, mert szerintem az túlzás és nem biztos, hogy annak örülne a legjobban."


#9, honnan veszed, hogy a barátnője nem érettebb gondolkozűású nálad, és nem örülne valaminek, aminek valóüban hasznát veszi.


Egy 19 éves lányról beszélünk, kinek valszeg még nincs saját bevétele, de az életéhez szüksége van nyelvtudásra, könyvekre, s mint minden nő, goondolom szeert öltözködni meg szépülni is.


A masszázs-vacsi tökre uncsi, a hét akármelyik napján meg lehet ejteni, tipikus fantáziátlan, megúszós dolog.

2018. nov. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
61%

"Igazad van" 9-es, nehogy valami olyasmit kapjon a barátnő, aminek hasznát is veszi és ami segít neki boldogulni az életben.


A masszázstól, dugástól, ünnepi vacsorától még nem megy messzire, nem lesz előrébb.


Tökre klisés!


Amúgy ha befizet neki egy nyelvtanfolyamra, attól még este megdughatja, meg is masszírozhatja, de mégis kapott valamit a leányzó, ami segít neki a felnőttkor küszöbén

2018. nov. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
11%

12-es


Hát nem tudom.... 22 éves vagyok, van diplomám, nyelvvizsgám, most is tanulok és dolgozom is mellette, albérletben élek. Nekem is szükségem van 'hasznos dolgokra', amik alapvetőek a mindennapi életben a tisztítószerektől kezdve, a háztartási gépeken át, a ruhákon keresztül a tanfolyamokig. Ugyanakkor mégsem örülnék neki, ha a párom valami ilyesmivel 'lepne meg'. 19 évesen a szüleim fizették ezeket a dolgokat, ma pedig már én és megmondom őszintén, hogy nekem nem jelent nagy örömet, ha más megveszi helyettem. Ha már ajándék és meglepetés, akkor jobban örülök valami személyesebb vagy romantikusabb dolognak, amiben van valami érzés, mert zoknit, könyvet, nyelvvizsgát magamnak is tudok szerezni, de szeretetet nem. Legyen az valamilyen romantikus ajándék vagy közös élmény vagy egy általad uncsinak és megúszósnak titulált masszázs, én nagyon tudok neki őszintén örülni és jól esik, míg valamilyen hasznos ajándéknak sajnos nem... Ez 19 évesen is így volt, a páromtól nem azt vártam, hogy megteremtse számomra az élethez szükséges dolgokat és kvázi eltartson vagy hozzájáruljon a szükségleteimhez, hanem azt, hogy szeressen és ezt kimutassa valamilyen formában.

2018. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
34%

# 14 De kit érdekel, hogy neked anyuciék megvették, és most már meg tudod venni magadnak???

Ez a sztori nem rólad szól!


Semmi beleérző képesség nincs benned?


Azért mert te a romantikus dolgokat szereted,ezt javaslod, a saját vágyaidat vetíted ki a helyzetre.


De ez egy 19 éves lány, és egyáltalán nem biztos, hogy ugyanaz van, ami nálatok volt.


Nem tudsz elszakadni az egódtól?


Nekem mindegy mit vesz, én nem babarózsaszín romantikus phaszságokra gondolok, amit tényleg bármikor vehet neki, hanem arra gondolok, ha már kap valamit, hasznos legyen és segítse az önállósodását.

2018. nov. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
41%
Fú most nem tudom mire rágtál be ennyire. Egóm? Mit olvastál te? Inkább te vagy az, aki nem tud elképzelni mást csak a saját véleményét fogadja el. Ennyiből én is kérdezhetném tőled, hogy te pedig miből gondolod, hogy a lánynak szüksége van arra, hogy a barátja fizesse be nyelvtanfolyamra? Nem kédezem meg, mert nem releváns a dolog és elfogadom a válaszod, csak én mást gondolok. Én egy szóval sem mondtam, hogy mindenkinek hozzám hasonlóan kell gondolkoznia, csak szimplán leírtam, hogy mit gondolok erről és válaszoltam, mint ahogyan bárki más. Valamint nem akartam felvágni semmivel sem (erre mondjuk kíváncsi lennék, hogy mégis mire gondolsz, mert szerintem semmi extrát nem írtam), csak szimplán kifejtettem, hogy miért írtam azt, amit írtam. Szimplán arról van szó, hogy számomra ezek a hasznos dolgok olyanok, mint mikor gyerekkorodban várod a mesekönyvet meg a legót, erre kapsz két zoknit és egy pulóvert. Rám kb. ilyen hatással vannak ezek is. Másrészt pedig úgy gondolom, hogy nem a barát dolga az, hogy segítse beindítani egy 19 éves lány jövőjét. Én legalábbis soha nem fogadtam volna el ilyen jellegű ajándékot a páromtól. Ezzel egyet lehet érteni és nemet is lehet rá mondani, teljesen mindegy.
2018. nov. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
46%

agyilag nagy gyerek vagy még 16.

remélem mesekönyvet kapsz karira, és semmi felnőtteset.

2018. nov. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
55%
Én örülnék neki, pedig már többször 19 vagyok.
2018. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
76%

Ja igen, és az érdemleges válasz. Hát láthatod hogy ahány ember annyifélét szeretne kapni vagy nem kapni, én ezért nem is szeretek ajándékot kapni mert mindig csalódás.


Plüsst pl még sosem kaptam, egy másfél méteres mackóval jól lehet aludni ha éppen nincs kivel.

2018. nov. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
84%

Én egy közös programnak jobban örülnék. Pl. Egy hétvégi kiruccanás, mini wellness és kirándulás.


Nem szeretem az élő virágot így kapni, mert hamar kidobhatom a másik meg hogy így nem tudok vele mit kezdeni. A virág nekem akkor szép ha természetes helyén van.

A maci meg.. Giccses. De ez csak az én véleményem.

2018. nov. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!