Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meglát széles mosoly és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voyager24 kérdése:

Meglát széles mosoly és integet messziről, ha nem veszem észre rám köszön. Talán emberileg kedvel, fogalmam sincs. Egy kolléganőm szerint ma megbámult. Félek többet bele látok. Biztosan túl gondolom. Én meleg vagyok, elvileg ő heteró. Vélemény?

Figyelt kérdés
Gyárban dolgozom,termékeket gyártunk, egy éjszaka át kellett mennem arra a területre ahol ő dolgozik, kértem tőle ládákat, adott. Később feljött hozzám hogy valami benne maradt valamelyik ládában. Felajánlottam hogy megemelem a ládákat amíg ő kiveszi a terméket. Erre ő azt mondta széles vigyorral hogy : "nem szeretném a kezedbe adni" :) nyílván nem a termékre gondolt...múltkor ő helyettesítette a közvetlen felettesemet.A mi területünkön csak engem ismer, de akkor még a nevemet se tudta. Direkt nem néztem rá hogy ne legyek rosszul. Mivel nem tudta akkor még a nevem ezért szimplán hátulról oda jött hozzám nagyon közel és az újjával gyengéden megbökte az oldalam elég lent. Később már a nevemet is megtudta valahogy,90 %-ban tőlem kérdezett mindent, mi hogy működik a gyártó sprpn, pedig sokan vagyunk. Állandóan rám mosolyog és liftezik a gyomrom tőle. Folyton bámuljuk egymást. Tán annyira vicces a külsőm hogy mindig vigyorog ha meg lát ? Még sok félre érthető jelet fel tudnék sorolni. Ti mit gondoltok. Érdemes válaszokat kérek. Köszönöm !

2018. nov. 16. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Szerelmeskedés a levegőben.
2018. nov. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tudja, hogy meleg vagy?
2018. nov. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
A kérdező férfi, oké. Eddig tiszta. Viszont ez az illető most akkor férfi, vagy nő?
2018. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem sejti hogy meleg vagyok bár konkrét bizonyítékkal nem tudom alá támasztani. Mind ketten férfiak vagyunk.
2018. nov. 16. 20:13
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyébként elméletileg van egy barátnője ami érdekes mert a facebook adatlapján nincs kint hogy kapcsolatban lenne csak a csaj profilján van kint, plusz kettő közös képük van csak de csak állnak egymás mellett + egy darab bejegyzés sincs egyikőjük lapján sem. És az is érdekes hogy ahogy bejelöltem ismerősnek a srácot kb 15 per és vissza is igazolt. Tudom ez semmit nem jelent, persze vannak közös ismerőseink.
2018. nov. 16. 20:16
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A meleg pasiknak elvileg van radarjuk, amivel máris megállapítják a másikról ha az meleg. Szerintem tőled jobban senki nem tudja megmondani.

Esetleg nézz szét az ismerősei között facen is (az én meleg ismerőseimnek csomó meleg ismerőse van) és élőben is beszélhetsz egy ismerősével. Megkérdezheted tényleg van-e barátnője, az hogy nincs kitéve facen a kapcsolat státusz és nincsenek posztok még semmit sem jelent, én sem rakom ki sosem.

2018. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez a meleg radar dolog baromsàg. Persze vannak olyan hajtű dobàlós melegek akiket a vak is ki szúr de a többség nem ilyen, plàne ha még nem tudatosult benne hogy a sajàt neméhez vonzódik. Mellesleg volt màr egy olyan sràc akivel àllandóan szemeztünk , àllandóan mosolygott ràm és csak velem lógott. Mindenki azt hitte hogy szerelmes belém. Amikor elàrultam az érzelmeimet halàlra rémült. Ki derült hogy full hetero. Azóta baràtnője is van. Pont ez a probléma hogy nincs egyértelmű jel. Rólam sem mondja meg mindenki hogy az vagyok. Van aki dúrvàn meglepődne. Mit tegyek szerintetek ?
2018. nov. 17. 15:40
 8/13 anonim válasza:
56%

Kérdező!

Mássz rá, és sz@opd le! Ilyen csak egyszer adatik az életben hogy egy hetero szét@#kurjon...!!! Sok sikert! ✌👍

2018. nov. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
keress alkalmat, hogy meló után is találkozzatok! beszélgetés sokmindent kideríthet!
2018. nov. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Írom annak a személynek aki az orális szexet emlegette : Én szexelni akarok ezzel a sráccal...csak érzéseim vannak felé de nem fogok rá mászni, az nem én vagyok. Elnézegetem messziről. Engem csak párkapcsolat érdekel.
2018. nov. 18. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!