Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom már nagyon leszeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már nagyon leszeretne velem feküdni de én nem mit tegyek? 22L

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt. Ő már nem szűz de én még az vagyok és mikor megkérdezte azt mondtam már én se vagyok szűz. Mit tegyek?
2018. nov. 28. 23:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%

Lásd be, hogy ennek így vége. Vagy mert húzod az agyát vagy mert hazudtál.

32/f

2018. nov. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Mi értelme van kamuzni?
2018. nov. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%

Hát azért már 22 évesen nem szoktam 5 hónapot várni a szexre. Szerintem ő se hülye. De ha nem érzed úgy, hogy készen állsz, akkor hagyd a fenébe.

Lehet hogy nem lenne imponáló neki az hogy szűz vagy és ott hagyna. Mert általában a szüzek nagy része lelép pár év után, mert érdekelni kezdi hogy milyen volna más pasival.

2018. nov. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Gymnospermatophyta ***** válasza:
69%
Nem értem, hogy miért kell hazudni már a kapcsolat elején ( később se kéne ). Mondd meg neki az igazat, ha már eddig nem tetted. Talán megértőbb lesz.
2018. nov. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%

Nem lehet, hogy aszexuális vagy?

Felnőtt emberként csak a szexen kéne járnia az agyadnak.

2018. nov. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Ha 22 évesen 5 hónap után nem vágysz a szexre, akkor ne folytasd ezt a kapcsolatot, nem illetek össze.
2018. nov. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 peca1000 ***** válasza:
51%

Vagy tedd szét a lábad, vagy szakíts vele, az ő érdekébe.


Nem tudom, hogy miért várt rád 5 hónapot, én 2-3 hét után elzavartalak volna.


Behazudtad, hogy már nem vagy szűz?


Nem szégyenled magad?


Mit mondtál volna, ha 1. alkalommal vérzel?

2018. nov. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%

Legyél vele őszinte, ne hazudozz, mert baj is lehet belőle az első szexnél... pl. horzsolás, sérülés.


Ne foglalkozz másokkal, mindenki annyit vár a párjára, amennyit neki megér.


Neked kell eldönteni mikor állsz készen.

Ne nyomás hatására menj bele, mert nem lesznek kellemes élményeid!

2018. nov. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
Gondolod nem veszi észre az első alkalommal hogy neked fáj és esetleg alig akar bemenni? Az meg hogy te 5 hónap után sem vágysz a párodra hát ideje lenne elhagyni mert kétlem hogy te szeretnéd. Ha én szeretek valakit főleg a kapcsolat elején állandóan szexelnék.
2018. nov. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%

Bácsikád fogdosott kicsi korodban? Vagy mi a bajod az intimitással?


Barátod sem értem, hogy úgy várt 5 hónapot, hogy úgy tudta nem vagy szűz. Jó, ha a második randin még nem is, de a valaha volt legkonzervatívabb kapcsolatomban is kb 1 hónap után lefeküdtünk (az első randitól számolva), amikor egyikünk sem volt már szűz.


A sok idióta meg ne mondja, hogy "Ha szeret, megvár", mert akkor a kérdezőre is lehetne mondani, hogy "Ha szereted, akkor szexelnél vele." - Ez mindkettő idiótaság, zsarolós duma, szóval ne mondjuk.

2018. nov. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!