Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért kötődök ennyire hamar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kötődök ennyire hamar valakihez?

Figyelt kérdés

Év elején ismerkedtem egy fiúval és csak 2x találkoztam vele, de sajnos nem lett belőle semmi és még most is rá gondolok minden nap, pedig utána néhány hónapig jártam egy másik fiúval, de nem volt az igazi.

Nem tudom, hogy szerelmes vagyok-e, alig ismerem és azóta nem is beszéltünk és a személyiségében is van ami nem tetszik, de mégis folyton rá gondolok és szomorú vagyok.

Miért kötődök ennyire valakihez ilyen hamar?



2018. dec. 24. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert azonnal beleszerettél.
2018. dec. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Mert önmagadon kívül keresed a boldogságot.

Arra vágysz, hogy szeressenek, mert ettől várod a beteljesülést. Én ugyanilyen voltam.

2018. dec. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Mert kapcsolatfüggő vagy.
2018. dec. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Mert kényelmessebb valakit idealizálni és csorgatni utána a nyálad mint egy valódi párkapcsolatot annak minden hibájával felvállalni.
2018. dec. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki vagy éhezve a szeretetre + alacsony az önbecsülésed
2018. dec. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!