Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Le akarok feküdni egy haveromm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le akarok feküdni egy haverommal de ő sosem ér rá, mit tegyek? 18/L

Figyelt kérdés
Nem sokszor találkoztunk, de facen régóta beszélgetünk. Az elején még ő kezdte el mondani hogy le kéne feküdjünk, de mire rajöttem, hogy én is szeretném ő már nem akarja. Azt hiszi szerelmes vagyok belé. Lehet tényleg így van, nem tudom, még sosem voltam szerelmes. Csak nagyon hiányzik és szeretnék már találkozni vele. Legutóbb mikor talizunk úgy összejött hogy csókolóztunk, de akkor nem történt semmi más. Ez kb 2-3 hete volt, azóta nagyon szeretném már látni, meg hát ugye többet is. Beszéltem is vele erről, de ott bukott a sztori hogy januárban megy külföldre dolgozni és nem akar itthon barátnőt. Mondtam hogy ez így nekem is oké, de jött olyanokkal hogy utanna ha lefekszünk ezzel fogom zsarolni hogy csak kihasznált meg feljelentem hogy megerőszakolt, mert hogy igy akarom majd magam mellett tartani.. Én ilyet nem tennék, és mondtam is neki, de akkor azt kérdezte hogy mi lesz azután ha megtettük? Azt mondta még jobban fogom szeretni meg még jobban fog hiányozni, közben meg egy ország választ el minket. Igazából nem tudom mi lenne azután ha lefeküdnénk.. Még szűz vagyok és szerettem volna vele lenni először, ha itthagy legalább egy ilyen *emlékem* legyen róla. Az a probléma ezzeluaz egésszel hogy a múltkori óta már párszor megbeszéltük hogy talizunk és.. De valamiért nem jött össze. Ha folyamatosan zaklatom hogy talizunk a végén annyira elege lesz hogy vissza sem fog írni.. Mit tegyek?
2018. dec. 25. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Feküdj le akkor velem. Én pont ráérek. ;)
2018. dec. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Jelenj meg az ajtaja előtt csak ballon kabátban.
2018. dec. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
#2: hideg van ahhoz.
2018. dec. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
#3 dehogy legalább gyorsabban hívja be a házba a pasi.
2018. dec. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem találsz itt jócskán álló répájú embert. Akkor már nem mindegy, hogy ki lesz a konzervnyitó?
2018. dec. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!