Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiaknak miért a nő teste...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért a nő teste a legfontosabb szempont egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tényleg semmi igényük nincs társra, lelki életre, csak a szex számít?
2018. dec. 31. 11:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Ha mást nem tudsz nyújtani - úgy mint törődés, érzelmi intelligencia, kedvesség stb. - akkor csak a tested lesz a szempont, bármelyik férfi is jöjjön össze veled.
2018. dec. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Tényleg ennyire ostoba általánosításokat muszáj kitalálni?
2018. dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
Talán, ha a vaginádon, csöcseiden, seggeden kívül mást is tudnál nyújtani, akkor nem csak a hardvered kéne nekik.
2018. dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
11%
azt mondja, hogy pö-pö-pö..na megvan..provokáció
2018. dec. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
48%

Persze, mert ha minden nap főz egy nő, csillogóra nyalja a lakást, szül két gyereket, akik teljes odaadással nevel, és még rendszeres szex is van, akkor 100%, hogy nem lesz lecserélve az első 18 éves ribire, aki semmi mást nem tud felmutatni, csak egy feszes testet. Ilyen még soha, senkivel sem fordult elő.


Szóval egész odáig fontosak a belső értékek, amíg a test rendben van.

Kivéve, ha átlag feletti. Akkor lehetsz akármilyen hisztis picha, azt is elnézik.

2018. dec. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
13%

Mert ép testben ép lélek.


Az itteni csúnya(szerintük) és egyéb hiányosságokkal(szerintünk) küzdő férfiak ezt jól mintázzák.

2018. dec. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%
5-ös, te aztán qrvára ráérhetsz csillogóra nyalni a lakást, ha egész nap itt öklendezed a gyűlölködő hozzászólásaidat :D
2018. dec. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
6%
Igen, pontosan igy van ahogy irod, ja nem.
2018. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
9%
Egyszer megkérdeztem itt, hogy a belső és a külső mennyire számít, a nőknek sokkal jobban számított a külső. Engem is meglepett.
2018. dec. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%

#7:

Rengeteg a szabadidőm, mert nem vagyok olyan ostoba, hogy beálljak csicskának valami óriásbébi mellé. 😆😉

Majd este elmegyek bulizni, és ha lesz kedvem, akkor lesz szex.

Megtehetem.

Tudod, hogy csak idén hány nős, családos férfi pitizett, hogy elhagyja értem a feleségét, csak adjak egy esélyt?

Azt ne mondd, hogy napi pár perc alatt több belső értéket fedezett fel, mint 20 év házasság alatt!

Pontosan látom, hogy mit ér az ilyenek szemében egy fiatal test. A többség a lelkét eladná, vagy egyszer az arcára üljek.

Ezek után tudod, ki fog férjhez menni.

2018. dec. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!