Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felfedjem magam Valentin napkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felfedjem magam Valentin napkor?

Figyelt kérdés
A gimnáziumba, ahová járok, jár egy lány. Még év elején nem igazán bírt, mindig eldordult, ha ránéztem. Mostanság már néha rám is mosolyog. Mostanság írtam neki egy szerelmes levelet amit úgy kapott meg, hogy nem tudja, hogy ki írta. Mivel közeledik a Valentin nap és nem tudom, hogy mit csináljak. Én úgy érzem, hogy halasztanom kéne a fepfedésemet, de a legjobb barátaim tanácsa, hogy fedjem fel magamat.
2019. febr. 7. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Ezek azok a dolgok amiknek soha nincsen jó vége.
2019. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Sokkal komolyabb szürö kéne a tini kategóriára.
2019. febr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Fedd fel magad Ricsi, hátha jól sül el!
2019. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Miért ne lenne jó vége?
2019. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
A legjobb barátokra nem mindig kell hallgatni. Szerintem nem jó ötlet, ha valentin napon feded fel magad. Nem fog csodákat művelni a valentin. Ha nem kedvel akkor nem fog se így se úgy, de legalább nem égsz be még jobban. Ha meg an esélyed akkor ne várj valentin napig hanem lépj oda hozzá és beszélgess vele.
2019. febr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
" mindig eldordult, ha ránéztem." Eldördült a nagyágyu? Ránézéstöl? Nem igazán vonzo, csábito!!!
2019. febr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!