Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lenne érdemes ismét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lenne érdemes ismét találkozóra hivni es ujrakezdeni? Részletesen lent.

Figyelt kérdés

28 eves srac vagyok es a lany is 28. Bocsanat, mobilrol irom es lesz ékezet hiány.



Kisebb 11 ezres városban lakunk. Januárban ismerkedtunk meg ami egészen 1,5 hónapig tartott.


Szakítás okai:

1.Nagyon megszerettem es kicsit sokat akaszkodtam rá, amitől besokkalt.

Elmondta, hogy idővel nem érezte, hogy hiányzom neki, mert mindig beszéltünk akár neten, akar előben.


2. Az utolsó napokban véletlenül meglattam, hogy az exevel talalkozott. Ez nagyon fájt és olyat irtam neki amit nem gondoltam komolyan.

Azóta már nincs együtt azzal a sraccal.



Egyeb ok:

1. Nagyon megkedveltem es nehezen engedtem el. Nem csinaltam semmit, csak sokszor kerestem olyan helyzeteket, ahol talalkozhatok vele "veletlenul". Megláttuk egymást és mentünk tovább.



Június elején elkoborolt a kutyam pár napra és irtam neki, hogy szoljon már ha látja. 5 nap múlva lett meg a kutyus, kozben érdeklődött is, higy megvan e.

Szobahoztam egy sétálást, de ekkor jogosan mondta, hogy nem akar, mert úgy érezte, nyomozok utána. Nem nyomoztam sose, csak időbe telt amíg feldolgoztam.


Múlt heten pedig egy komoly vizsgát rakott le es ehhez gratuláltam neki es köszönte meg.



Azt gondolom hogy elbaltaztam, de nem egy olyan egetverő dolog, hogy ne lehetne újra kezdemi ha megbeszelnenk a dolgot.


Csak gáz lenne ha megint rairnek tali ügyben, nem?


Mit tanacsoltok? Mit tennétek?


2019. júl. 8. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

A káposzta sem jó felmelegítve.

El sem olvastam a kérdésedet mert felesleges.

Az ember nem változik, maximum összecsiszolódik.

Ez veletek nem történt meg, így nem érdemes újra próbálkozni.

Felesleges energiákat emésztesz fel, felejtsd el, keress másik párt magadnak akivel jobban összeillesz!

2019. júl. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát, egy próbát megér. Viszont ne keseredj el ha nemet mond. Próbáld meg leírni neki őszintén azt amit itt nekünk és hogy másképp viselkednél ezután. Csak okosan, intelligensen, ne legyél "nyomulós". Próba szerencse.
2019. júl. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen cipőben. Szerintem nem a nyomulásod miatt utasított el, hanem egyszerűen nem volt nyitott igazán. Gyanítom hogy a múltat sem zárta le.


Ha valaki hiányzik, akkor keres. Ő nem keresett, max reagált, peóbált természetes lenni. De azt feltételezem, hogy egyértelműen leállította a dolgokat, és minden egyes megkeresés számára inkább nyomulás, zaklatás. Ne akarj olyannal lenni, aki le akar vetni, vagy csak időnként előszed a gardróbból amikor épp kellesz, aztán megint visszatesz. Magadat alázod meg, hogy ennyire kimutatod neki hogy taposhat. (Ez csak a véleményem, nem provokáció.)

2019. júl. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyd a francba. Mert aki komolyan gondolja veled, nem zavarta volna, hogy ott akarsz lenni mellette.

Nagyon nehéz ma igazi társat találni, aki nem csak a külsődre megy, meg a pénzedre. De sajnos a külső az sok embernél mindig is elsődleges lesz, hiába mondják, hogy nem minden a külső.

Ő nem akart veled lenni, szóval kár erőltetni az egészet.

2019. júl. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érzett semmit irántad.Nem hiába társalgott már közben is az exével.A többi,hogy ráakaszkodtál csak kifogás.Én a helyedben nem keresném.
2019. júl. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert ő nem akarja.
2019. júl. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!