Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jóllehet a szerelem még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szvitek96 kérdése:

Jóllehet a szerelem még nem felnőtt, de hamar a depresszióba vezetett. Egy nemzetközi tábor alkalmával ismertem meg egy lányt, aki pontosan megfelelt a lány idealomnak. Az alábbi résszel kiegeszitve, hogyan tudok tullepni mindezen?

Figyelt kérdés

Meglehet hogy a lány Csehországi volt, de azért angolul tudtunk beszélni egy keveset.Próbáltam beszélgetni vele, odafigyelni rá stb. és ő is ugyanígy tett, örökké integetett nekem, kezfogasokat csináltunk stb. A tábor vége felé, elerkeztunk arra a pontra, hogy oda irányítottuk nagy nehezen a beszélgetést hogy szeretjük-e egymást... Mivel a tábor vége felé volt és előre gondolkodtam, hogy lehet hogy talán soha többet nem látom és osszejovunk, akkor nagyon nehezen fogom elviselni, ezért azt válaszoltam neki hogy nem válaszolhatok. Ezt bantam meg a legjobban. És ez is jellemzi azt a legjobban azt hogy mennyire egy introvertált típus vagyok, aki nehezen talál magának való lányt, mind személyiségben, mind kinezetben,es úgy éreztem hogy ő olyan lány, akivel életem végéig mulatságban töltenem életem, és életem végéig szeretném. De a józan ész megállított. A búcsúzás majd nagyon nehéz volt, bár akkor még nem mutattam ki érzelmeim. Majd mikor hazakerultem, akkor jött meg minden, két hete sírok, és nem tudok nem rá gondolni, és mivel introvertált típus vagyok ezért nagyon nehéz bárkivel is megbeszélnem.

A kérdésem az, hogy tud valaki tippeket adni, hogy hogyan tudom lekuzdeni ezt az időszakot és hogyan tudok tullepni rajta?



2019. júl. 14. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
József Attila szavai jutnak eszembe: egy nyál a tenger...
2019. júl. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1.valaszolonak:Nekem meg Raphaëlle Giordano szavai jutnak eszembe,olvasd el bestseller könyvet, és egyből másként fogsz ehhez a kérdéshez is hozzáalni....
2019. júl. 14. 21:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem is vettétek fel a kapcsolatot, vagy valami?
2019. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam, meg mindig várok, mert ahogy látom nem nagyon aktív közösségi oldalas,de amúgy egészeben nem is ez a kérdés, hanem az, hogy hogyan tudnék tullepni ezen a legkönnyebb módon?
2019. júl. 14. 21:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint megvan a Facebookon, de nem írt vissza, nem jelentkezett? Szerintem meg nagyon nem mindegy ez a továbblépés szempontjából.
2019. júl. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, ahogy leirtad, csak annyit helyesbitenek, hogy a szövegben annyival elirtam, hogy nem két hete, hanem két napja. És mivek ez mind Romániában történt, ezért kellett is annyi idő ahhoz, hogy haazerjenek, vagyis még egyáltalán nincs elveszve a remény attól, hogy visszaír. De igen, ő maga mutatta meg a Facebook hát is
2019. júl. 14. 21:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Jól van, rrtem. Akkor valóban nincs semmi veszve. Először is szépen várj és majd hátha alakul valami. Ha visszajelez, akkor írj rá, beszélgessetek. Ha 96-os vagy, akkor már 20 éves kor felett vagy egyáltalán nem lehetetlen semmi. Pár száz kilóméter távolság a mai világban semmi főleg ha talpraesett leszel és összeszedet magad. Amúgy is ideje nyitni a világ felé lassan!


Ha rosszul alakul és nem történik semmi, akkor tényleg tovább kell lépni, de ebben az esetlen is nyiss kicsit ez lesz a megoldás. Szocializálódj, ismerkedj, dolgozz az önbizalmadon, a többi meg jön magától!

2019. júl. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? A tábor miatt nehéz eldönteni, de Csehország azért annyira nincs messze, ha válaszol, akkor miért kéne túllenni rajta? Bár azt azért leszögezném, hogy mivel alig beszéltetek, csak rávetíted a saját vágyaid, amilyennek te elképzeled őt... szóval nyugtasson ez, meg az idő. Plátói szerelem. :) azért majd írj, hogy válaszolt-e.
2019. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
5. Válaszolónak: Elég képzettnek merem nevezni magam testbeszéd olvasásbol, ezért sok dolgot letudtam szűrni a testbeszédebol. A másik meg, hogy Csehország lakóhelyemtol több mint 1000 km-re tartózkodik
2019. júl. 15. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!