Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság hol tudnék normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság hol tudnék normális férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó párkapcsolatom, de sajnos véget ért (a haverok fontosabbak voltak, és azért szakított, mert nem volt rájuk elég ideje, így 1,5 év után külön váltunk). Viszont kicsit kétségbe vagyok esve, mert fogalmam sincs hol ismerkedjek. A társkeresőket elvből elítélem. A facebookon sem igazán szeretném, csak személyes ismerkedés jöhet szóba. 25-30 közötti férfiak a célpont. Ami még fontos, kocsmák és hasonlók ki vannak lőve, nem szeretem azokat, akik sok alkoholt fogyasztanak. Szerintetek ilyen kritériumokkal, hol tudnék ismerkedni?
2019. aug. 2. 12:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%

"A társkeresőket elvből elítélem. A facebookon sem igazán szeretném "

Miért is? Mennyi tapasztalatod van belőlük? Miért zárod ki a 21. század adta lehetőségeket?


Te tisztában vagy saját képességeiddel? Tudod egyáltalán nagyon pontosan, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél magadnak?


Ahhoz képest, hogy nem akarsz neten ismerkedni, akkor minek tettél fel ide úgy kérdést, hogy ez komplett beleillene egy társkeresős szövegbe is.

2019. aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Írsz, beszélgetünk, ismerkedünk, randi, kapcsolat. 31F
2019. aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell kizárni az internetes ismerkedést, én életem szerelmét Tinderen találtam meg. Igen, sokan csak szexre mennek ott, de vannak normálisak is, élőben is ugyanez a helyzet - valaki csak szexre megy, valaki kapcsolatot szeretne🤷🏼‍♀️Szórakozóhelyen is ismerkedhetsz, de pl párom nem jár bulizni, ahogy én sem, így ha nincs az internet, nemis lett volna jol megismernünk egymást.
2019. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Társkeresőn még nem voltam, de hallottam már sztorikat, mik folytak ott, illetve Facebookon ismerkedtem rengeteget. Eléggé unszimpatikus nekem, és nem is igazán találkoztam olyan emberrel, aki alkalmas lenne egy kapcsolatra (vagy kétségbe vannak esve és erőltetik a dolgot, rám szállnak, vagy csak szex kell nekik, vagy pedig unalmasak, kimerülnek a "szia mizu?"-ban.

Tisztában vagyok a saját képességeimmel, csak nem tudom hol tudnék tényleg normális férfiakkal beszélgetni. Azért is kérdeztem, hátha vannak ilyen tipikus helyek :)

2019. aug. 2. 12:54
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
Neked semmi nem jó😀Macskás nő leszel, vagy már az is vagy.
2019. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Én szívesen leírom neked, de az a tapasztalat, hogy egészen mást ért "normális férfi" alatt egy férfi, meg egy nő. Én azt értem, hogy nincsenek káros szokásai, intelilgens, alkalmazkodó, tud bánni egy nővel, vannak céljai. Valszeg te ugyanezt mondanád, viszont élőben nem ezek a pasik fognak beindítani, hanem inkább azok, akik valamiért izgalmasabbak a többinél. Ezt nem bántásból írom, de nekem az a tapasztalatom, hogy a nőknek ilyen téren általában hiányos az önismeretük. Teljesen más az a történet, amit maguknak és a világnak mondanak arról, mit keresnek és más a valóság. Normális pasikkal egyébként Dunát lehet rekeszteni, bármelyik szakkoli vagy táncklub tele van velük, csak a nők furamód mégse őket veszik észre.
2019. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem minket is érdekelne, hogy hol lehet olyan nővel megismerkedni, akinek "nem fáj sűrűn a feje".
2019. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%

#4


Mi párommal egy közösségi oldalon ismerkedtünk meg, 6 és fél éve együtt vagyunk, másfél éve együtt is lakunk.


Tessék, tőlem is kapsz egy pozitív példát, hogy ne csak sz..rokkal legyen tele a fejed.


1-es válaszoló voltam

2019. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%
Mindenki normális, akinek nincsen mentális problémája.
2019. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Itt vagyok!

Nincsenek haverjaim, barátból is 1-2.

Nem járok sörözgetni, haverozni, bulizni, és anyuci kicsi fija sem vagyok!

Nálam a szórakozás kimerül a mozinál, strand, gyertyafényes vacsora, séta, kirándulás, viszont...

Igénylem a sok jó szexet egy kapcsolatban, eddig sosem sikerült ilyen nűbe belefutnom.

2019. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!