Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól látom hogy tízből kilenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom hogy tízből kilenc nőnek az elvárása abban megegyezik hogy a férfira fel tudjon nézni, biztonságban legyen mellette (anyagi fizikális érzelmi) és nőnek érezze magát mellette?

Figyelt kérdés

És akkor azt láttam hogy egyre kevesebb az ilyen férfi valahogy..

Tehát a kereslet és a kínálat egyre jobban távolodnak egymástól?


2019. aug. 3. 13:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Én 34 éves férfiként úgy érzem ezeket nem tudnám teljesíteni, ugyanis baromi nehéz dolgok....
2019. aug. 3. 13:18
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Egyrészt, én ezeket magamnak meg tudom teremteni, amit meg lehet, másfelől miért lennének ezek nehezek? Bizonyára más körökben mozgunk, mert 10-ből 9 pasi ezeket könnyen nyújtja.
2019. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Ezekben mi a nehéz?


Nő nélkül anyagi és fizikális bizonytalanságban jól érzed magad? Már csak magam miatt is jól keresek és egészségesen élek amennyire lehet.

Szóval ezzel teljesítve is van az első rész.


Nehéz elérni, hogy nőnek érezze magát? Pff..ez a legegyszerűbb, csak ismerni kell őket. Nem kell tutyimutyinak lenni mellettük. Hozni kell a magabiztosságot, a határozottságot. (Ezek a pénzkereséshez is elég fontosak.)


Fel tudjon nézni rám? Amennyiben jó a kapcsolatunk, akkor felnézünk egymásra.


Az én körömben a legtöbb férfi ilyen. Persze nem a 8 általánost végzettek között tevékenykedek.

2019. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Magam is erre törekszem, de igen, elvárom a férjemtől is. Neki sikerül teljesíteni. Anyagilag, fizikailag és érzelmileg is biztonságot teremt a kapcsolatunkban.
2019. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Én nem értem mi a nehéz ebben...

Nem kell hogy gazdag legyen egy pasi, csak az átlagos szintet tudja legalább nyújtani.

A biztonság megadása pedig ne úgy merüljön ki, hogy az utcán valaki megtámadja a lányt, a pasi meg elszalad, mintsem hogy legalább megpróbálja megvédeni. Fontos az érzelmi biztonság is, hogy kellően egy érzékeny nő támasza tudjon lenni. Egy nő úgy érzi magát nőnek ha az udvarlás nem marad abba egy év után. Nem elég ha csak van egy nő, azzal törődni is kell. A szenvedélyt kellene megtartani...

2019. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

A mindennapokban ez annyit jelent, hogy

- megfelelő fizetés, ami ad lehetőséget megtakarításra

- kellő izomzat és előrelátás a fizikai biztonsághoz (intelligencia elkerülni a konfliktusos helyzeteket, nem átlépni a szabályokat, nem részegeskedni és kötekedni)

- érzelmi biztonság hűséggel és őszinteséggel.


Melyiket nem tudod elérni?

2019. aug. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert ezek komolyan meghaladják a képességeidet?


Igen, nyilván, nagyon jól látod.

-kell, hogy tisztelni tudjam a páromat

- kell, hogy biztonságot érezzek vele

(az anyagiakról csak annyit, hogy legyen fi, stabil állása, ne munkanélküli meg céltalan here legyen, és nem hátrány, ha akar egyről a kettőre jutni, mivel én is ilyen vagyok)

- nőnek érezni magam: még jó!


Mi ebbe a nagy kaland, most őszintén?... o.O

2019. aug. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezeket a női magazinokban olvassák és aztán ők maguk is szajkózzák, de valójában - önálló gondolatok híján - a többségüknek fogalma sincs róla.
2019. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Ezeket én sem tudom teljesíteni, hiába van top diplomám, keresek jól, van beton biztos anyagi hátterem, vagyok udvarias, hűséges típus. A biztonság rész 180 centi magas kigyúrt hegyomlás részét nem tudom teljesíteni. Pedig meg tudnám védeni a páromat, az életemet is feláldoznám érte, de a hölgyeknek csak a látszat a fontos.
2019. aug. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Igen, ez így van. Genetikailag belénk van kódolva.
2019. aug. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!